SKAM wydaje nowy singiel i teledysk „ One Track Mind ”

W tym utworze chłopcy wyrażają ciemniejszą stronę brzmienia SKAM. Fuzztastic buzzsaw riff zwiastuje historię bezsennego mężczyzny, kłopotów z zasypianiem i myśli w jego głowie. Czy to z przerażającego powodu… zainspirowanego dziwnym przekonaniem, że nawet najbardziej niewinni mogą mieć mroczne sekrety i rzeczy ukryte w cieniu.
Sam utwór jest idealnym połączeniem tego, co sprawia, że ​​SKAM jest popularny, mocnych riffów i melodyjnego śpiewu do refrenu. Wyprodukowane przez Matta Ellissa. W utworze występuje pojedynek gitarowy autorstwa Steve’a Hilla ze SKAM, a gościnnie pojawia się Paul Mahon z „The Answer”, aby dodać trochę ognia.

Steve mówi: „ The Answer był pierwszym zespołem, który zabrał nas w trasę, więc zawsze będzie miał specjalne miejsce w naszych sercach. Paul stał się dobrym przyjacielem i ma poważne umiejętności topienia twarzy, więc nie mogłem wymyślić nikogo lepszego do zaoferowania na pojedynek gitarowy na nasz utwór „One Track Mind”, byliśmy bardzo szczęśliwi, kiedy się zgodził i jesteśmy bardzo dumni z wyniku ”
Zwiększ głośność i ciesz się.

Nowa EP „INTRA” (ma zostać wydany w dniu 26 lutego 2021 r th) to pierwsza EP z 2-części antologii tworzącego 4th pełnej długości wydanie przez brytyjskiego rocka power trio Skam. Po doskonaleniu swojego rzemiosła chłopcy wrócili do podstaw i stworzyli kolekcję mocno uderzających utworów. Zainspirowana współczesnymi zmaganiami, każda piosenka skupia się na negatywnych cechach ludzkich, ale wysyła wiadomość, że w każdej sytuacji zawsze jest nadzieja.
Lista utworów:

1. Green Eyes
2. Wake Up
3. One Track Mind
4. How Many Times
5. Fight The Fire
6. On The Run

O SKAM
Założony w 2011 roku SKAM to hardrockowe trio ze środkowej Anglii. Mają reputację dostarczania bezsensownej, odważnej, klasycznie brzmiącej brytyjskiej muzyki rockowej. Przez ostatnie 9 lat zespół pracował niestrudzenie, aby zbudować solidną grupę fanów w Wielkiej Brytanii, a teraz jest powszechnie uważany za czołowego lidera Ruch „nowej fali klasycznego rocka”, który obecnie ogarnia cały naród.

Do tej pory zespół samodzielnie wydał 3 albumy. „It’s Come to This” (2011) i „Peacemaker” (2014) zostały wydane i spotkały się z uznaniem krytyków, a zespół ugruntował swoją pozycję na żywo, z którą należy się liczyć. Zespół wyruszył w drogę z The Answer, Airbourne, Skindred, The Quireboys i GUN, aby wymienić tylko kilka i są uważani za potężnego występu na żywo.

Dążenie do innowacji zainspirowało SKAM do wydania “ The Amazing Memoirs of Geoffrey Goddard ” (2017), albumu koncepcyjnego opartego na zapisach z pamiętnika podróżującego w czasie pilota RAF.
Piosenki zostały opisane przez Classic Rock Magazine jako „gritty anthemic rockers”, a album otrzymał szereg 5-gwiazdkowych recenzji w brytyjskiej prasie muzycznej. SKAM nie pisze piosenek według formuły, piszą piosenki jako fani rocka, próbując uchwycić to, co chcieliby usłyszeć.

Zamów przed premierą / zapisz INTRA TUTAJ

Steve Hill – Guitars – Lead Vox
Matt Gilmore- Bass – Backing Vox
Neal Hill – Drums – Backing Vox

Dyskografia:
To przyszło do tego – Album 2011
Peacemaker – Album 2013
SKAM: LIVE – Album 2017
The Amazing Memoirs of Geoffrey Goddard – Album 2017

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *