KOMBII z pierwszym utworem świątecznym w karierze

To już kolejny singiel zespołu KOMBII w tym roku. Tym razem jednak zespół mocno zaskoczy swoją publiczność! Nikt chyba nie spodziewał się piosenki KOMBII w świątecznym stylu? Tekst do utworu „Białe święta” napisał mistrz w swojej dziedzinie – Jacek Cygan.

Dla zespołu ostatnie miesiące to czas, kiedy kontakt ze słuchaczami, fanami i publicznością na żywo jest znikomy. Stąd pomysł, aby zrobić ukłon w stronę miłośników grupy i w niecodzienny sposób złożyć życzenia świąteczne i noworoczne. Piosenka „Białe święta” niesie niezwykle pozytywne skojarzenia i lekką dla ucha melodię, wprowadzając w cudowny świąteczny nastrój. Tekst do piosenki napisał mistrz w swojej dziedzinie –  Jacek Cygan.
 

To pierwszy raz, kiedy z KOMBII zdecydowaliśmy się na zrobienie piosenki świątecznej. „Białe święta” w obecnym czasie te słowa nabierają wielowymiarowego znaczenia, bo „takich świąt nie było” jak sięgamy pamięcią. A z drugiej strony to pogodny, nastrojowy utwór z dedykacją dla naszych fanów i odbiorców, którzy, przecież jak my wszyscy, pragną spokoju i wytchnienia w tym specyficznym czasie. Mamy nadzieję, że ta piosenka przyniesie Wam odrobinę radości i ciepłych skojarzeń. Miłego słuchania, dobrych Świąt i lepszego 2021 roku od całej naszej ekipy!

Grzegorz Skawiński

Producentami muzycznymi materiału są Marcin Limek i Piotr Matysiak, natomiast za scenariusz i reżyserię odpowiedzialne są Alicja Domańska i Paulina Wawruch.

Muzyka: Grzegorz Skawiński
Słowa: Jacek Cygan
Produkcja, realizacja, mastering: Marcin Limek, Piotr Matysiak
Nagrano w studiu MASKA Gdańsk

Teledysk:
Scenariusz i reżyseria: Alicja Domańska, Paulina Wawruch
Montaż i realizacja: Tomek Trymbulak (Trytom Studio), Rafał Szyjer, Paulina Wawruch (Musicollective Studio)
Zdjęcia: Robert Włodarski, Tomek Trymbulak
Producent wykonawczy: Waldemar Tkaczyk

https://prowly-uploads.s3.eu-west-1.amazonaws.com/uploads/landing_page_image/image/299158/1db9b8950a3340ce38f81cf04d19bb16.jpg

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!