Spędź weekend z Galicja Productions!

To będzie wyjątkowe zakończenie bardzo nietypowego roku. Galicja Productions wraca w grudniu do grania koncertów, chociaż będą to koncerty do.. pustej sali. Publiczność będzie mogła uczestniczyć w imprezie wyłacznie za pośrednictwem Internetu. Pierwszy koncert online odbędzie się już w ten piątek (11.12.2020). Zobaczymy na nim grupę Happysad. W sobotę i niedzielę (12 i 13 grudnia 2020) zagra dla Was Luxtorpeda.

Bądźcie z nami w ten weekend!

Happysad

Kraków – 11.12.2020

Start transmisji na żywo – online  godz. 20:00

Transmisja na FB Galicja Productions  oraz na YOU TUBE Galicja Productions

Transmisja bezpłatna

Wydarzenie zrealizowane ze środków Funduszu Wsparcia Kultury.

Luxtorpeda – Live z Krakowa

Luxtorpeda

Kraków – 12.12.2020

Start transmisji na żywo – online godz. 20:00

Transmisja na FB Galicja Productions oraz na YOU TUBE Galicja Productions

Transmisja bezpłatna

Wydarzenie zrealizowane ze środków Funduszu Wsparcia Kultury.

Luxtorpeda – Live z Krakowa

Luxtorpeda

Kraków – 13.12.2020

Start transmisji na żywo – online godz. 20:00

Transmisja na FB Galicja Productions oraz na YOU TUBE Galicja Productions

Transmisja bezpłatna

Wydarzenie zrealizowane ze środków Funduszu Wsparcia Kultury.

HAPPYSAD

Happysad to jeden z najbardziej popularnych zespołów w Polsce. Koncerty Happysad od samego początku istnienia grupy cieszą się dużym zainteresowaniem fanów. W tym roku zespół Happysad wystąpi:

Happysad jest polską grupą muzyczną, wykonującą muzykę rockową, określany czasem jako rock alternatywny. Zespół od 1995 roku działał pod nazwą HCKF (Hard Core’owe Kółko Filozoficzne), a od roku 1997 zespół został przemianowany na Happy Sad Generation.
Nazwa zespołu Happysad i wyjątkowa płyta Wszystko jedno

Nazwa Happysad uformowała się dopiero w 2002 roku, kiedy to wybrane zostało także logo grupy i nagrane zostało pierwsze demo z materiałem, który później znalazł się na płycie “Wszystko jedno”. Krążek przez wiele tygodni nie schodził z listy przebojów radiowej Trójki.

W 2007 roku magazyn Teraz Rock  uznał go za jeden z 50 najważniejszych krążków w historii polskiego rocka. Swoją muzykę zespół określa jako regresywny rock, dopełniony charakterystycznymi tekstami. Koncerty Happysad to porządna dawka pozytywnej muzyki, jak i szczególnego klimatu. Warto zaznaczyć, że kapel ma na koncie ponad 450 zagranych koncertów w całym kraju. Utworów takich jak Łydka czy Zanim pójdę, nie trzeba nikomu przedstawiać.  Kolejne albumy również spotykały się z fantastycznym przyjęciem przez fanów.

LUXTORPEDA

Właśnie na rynku ukazał się najnowszy album Luxtorpedy, “Anno Domini MMXX” i krążek ten zawędrował już na sam szczyt zestawienia listy OLiS. Album promuje klip do utworu “Hołd”, który zobaczyć można w tym miejscu:

“Hołd” to jedna z najbardziej wymownych kompozycji na nowej płycie Luxtorpedy. “Pochodzę z miasta, z którego jestem dumny, Poznańska Piątka i Fort VII” – tak rozpoczyna się ten utwór, którego tekst to historia Wielkopolski w pigułce. Historia, którą zespół chce uchronić od zapomnienia i przywołuje ją również w teledysku do tej kompozycji. Reżyserem klipu jest Paweł Rybarczyk.

“Patyna, miedź, metal, czasami rdza, to taka muzyka, ten rodzaj muzyki gramy” – tak najnowszy krążek Luxtorpedy zapowiadał Robert “Litza” Friedrich. Nowy album Luxtorpedy “Anno Domini MMXX” ukazał się 1 października.

Na nowy album Luxtorpedy fani musieli czekać 4 lata. W tym czasie zostało zbudowane całkowicie nowe profesjonalne studio OKOLITZA, a pierwszym albumem tam zrealizowanym jest właśnie Luxtorpeda “Anno Domini MMXX”.

Na płytę “Anno Domini MMXX” składa się 12 nowych kompozycji. Wyjątkowy dodatek do każdego albumu CD stanowić będzie płyta DVD ze wszystkimi utworami zarejestrowanymi w studio granymi na żywo oraz dokument o powstawaniu studia OKOLITZA, a także specjalny kod do pobrania mp3 albumu, wersji instrumentalnych oraz wielu różnych niespodzianek i niepublikowanych materiałów. Na albumie pojawiło się grono znakomitych gości: Joszko Broda, Piotr Fronczewski, Maciej Jahnz, Deep (52).

Okładkę nowej płyty namalowały czas, deszcz i wiatr. Jak tłumaczy sam zespół: “Wszystko potrzebuje czasu i dojrzewania. Proces starzenia może być piękny i twórczy”. A w realizacji strony graficznej albumu Litzę wspomagał Jakub Śpikowski, Jacek Gulczyński i Maciej “Zuch”.

Lista utworów:

 1. PROGRES NIE PROBLEM
 2. INSTRUMENTALNIE
 3. BONĘDZA CITY
 4. EKOPLAN
 5. CEL
 6. HOŁD
 7. NA CZWORAKACH
 8. KOD GENETYCZNY DDA
 9. MATARAPATYTAPARATAM
 10. OPTY PESY
 11. LIST
 12. SĘK

Więcej informacji:

www.metalmind.com.pl

https://www.facebook.com/metalmindproductions/

https://www.facebook.com/LUXTORPEDA/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!