Nowy album HURROCKAINE

Hurrockaine to zespół, którego nazwa coraz częściej pojawia się na ustach miłośników rocka – nic w tym dziwnego, bo katowicki skład ostatnimi czasy bardzo dynamicznie rozwija skrzydła. Oryginalne kompozycje, niebanalne teksty, charyzma sceniczna, a także nieskrywana pasja twórcza, która emanuje z młodych muzyków na każdym kroku, sprawiają, że Hurrockaine stanowi prawdziwą perełkę wśród współczesnych, rockowych bandów.

W 2019 roku Hurrockaine zdobyli serca słuchaczy utworem “Jak Ci Powiedzieć?”, za który otrzymali statuetkę Przeboju Rocku Antyradia, a już chwilę później zwyciężyli w Eliminacjach do 25 Pol’and’Rock Festival, i zagrali koncert na Dużej Scenie Najpiękniejszego Festiwalu Świata.

Album “Amantes Amentes”, to pierwsza, w całości polskojęzyczna, długogrająca płyta Hurrockaine, zawierająca 10 autorskich utworów, opowiadających historie młodych ludzi w czasach pandemii, zapisanych muzyką.

Materiał nagrał i zmiksował Tomasz ZED’Zalewski, znany m.in z długoletniej współpracy z grupą COMA, wydało wydawnictwo Globe Records a patronatem medialnym objęło Antradio.

Tracklista:

  1. Amantes Amentes
  2. Loteria
  3. Pryzmat
  4. Supernova
  5. Z Kim Pożegnasz Się?
  6. Kalumet
  7. Kawa na Ławę
  8. Ręce
  9. Narkotyp
  10. Kamuflaże

hurrockaine-amantes amentes

Zdjęcie Zespołu .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!