Tini wydała album „TINI TINI TINI”

Tini Stoessel, jedna z największych gwiazd z Argentyny, po raz kolejny udawadania, czemu jest światowym fenomenem muzyki pop. Prezentujemy nowy album gwiazdy zatytułowany „TINI TINI TINI”.

Krążek to 14 utworów, którym trudno się oprzeć. „TINI TINI TINI” łączy różnorodne, żywe style oraz rytmy, a całość jest przeplatana osobistymi wyznaniami TINI. Wokalistka jest autorką wszystkich piosenek, a w pracy kompozytorskiej wspierali ją Andres Torres oraz Mauricio Rengifo, nominowani do 2020 Latin Grammy w kategorii Producent roku.
 
„TINI TINI TINI” zawiera mocne, bardzo na czasie przesłanie do słuchaczy z całego świata. Jest także wspaniałym promieniem nadziei w niespokojnym świecie pełnym skomplikowanych wydarzeń i złych wiadomości. Jak mówi sama artystka: – Moim zamysłem było stworzenie albumu o wolności, ale bez uprzedzeń i stereotypów – dlatego też postanowiłam sięgnąć po różnorodne gatunki muzyczne oraz środki artystycznego wyrazu. Czuję się komfortowo, bo mogłam wyrazić dokładnie to co chciałam w każdej piosence.
 
Przepełniony przestrzennymi melodiami oraz emocjonalnymi momentami, które uderzają we właściwą strunę, album „TINI TINI TINI” jest także zapisem osobistej ewolucji gwiazdy. TINI dzieli się prywatnymi doświadczeniami z fanami. Mówi im, że jest w porządku, gdy nie jesteśmy doskonali. Zachęca słuchaczy, by odkrywali samych siebie i z pewnością siebie oraz determinacją podążali za marzeniami, bez względu na napotkane na drodze przeszkody. TINI wyjaśnia: – Eksperymentowanie, popełnianie błędów, zmiany, akceptowanie samej siebie – to były fundamentalne czynniki potrzebne do mojego rozwoju zarówno osobistego, jak i artystycznego. Nigdy nie pozwól, by czyjaś krytyka cię zatrzymała. Twórz, rób, wierz w siebie. Wszyscy znaleźliśmy się na tym świecie z jakimś celem.
 
„TINI TINI TINI” to zarówno utwory solowe, jak i duety z gwiazdami latino: „Un Beso en Madrid” ft. Alejandro Sanz (niedawno wygrał Latin Grammy w kategorii Nagranie roku), „Ella Dice” ft. KHEA, „Recuerdo” ft. Mau y Ricky, „Oye” ft. Sebastian Yatra, „22” ft. Greeicy, „Fresa” ft. Lalo Ebratt oraz „Duele” ft. John C. Razem wyżej wymienione single zgromadziły już setki tysięcy streamów oraz zdobyły złote i platynowe odznaczenia. Premierze płyty towarzyszy klip do „Te Olvidaré”:

TINI to artystka numer 1 zarówno w Spotify, jak i na listach przebojów radiowych w ojczystej Argentynie. Jej katalog liczy łącznie ponad 3,5 miliarda streamów. Gwiazda ma na koncie współpracę z czołowymi nazwiskami muzyki latino. W 2019 i 2020 koncertowała w Europie w ramach trasy „Quiero Volver”, a obok Alejandro Sanza pełniła obowiązki trenerki w najnowszej edycji „The Voice” („La Voz”) w Hiszpanii.

https://prowly-uploads.s3.eu-west-1.amazonaws.com/uploads/landing_page_image/image/300724/cd14eeb346872e8a07fb4cf284877d1a.jpg

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!