NIGHTWISH ROZPOCZNĄ ŚWIATOWĄ TRASĘ ”HUMAN. :II: NATURE.” W WIRTUALNEJ RZECZYWISTOŚCI

Zespół oferuje fanom wyjątkowe przeżycie, zapraszając ich na wspólną przygodę do The Islanders Arms, tawerny zbudowanej w wirtualnej rzeczywistości.

Wieczór z Nightwish w wirtualnym świecie 12-13 marca 2021 „Serdecznie zapraszamy do spędzenia nocy z Nightwish w The Islanders Arms”

Nightwish – jeden z najważniejszych zespołów metalu symfonicznego na świecie i jednocześnie odnoszący największe sukcesy towar eksportowy Finlandii – szykuje scenę na wyjątkowe interaktywne doświadczenia w marcu 2021. Podczas wydarzenia „An Evening with Nightwish in A Virtual World” zespół wystąpi w The Islanders Arms, tawernie zbudowanej w wirtualnej rzeczywistości. Wydarzenie odbędzie się w dwa wieczory, w piątek i sobotę, 12-13 marca 2021. Bilety na oba koncerty są już w sprzedaży na www.nightwish.com

W oba wieczory publiczność może się spodziewać niezapomnianego 90-minutowego występu, a także wysłuchać utworów z najnowszego albumu „Human. :II: Nature.” po raz pierwszy na żywo. Każdy wieczór będzie miał inną setlistę.

Wydany w kwietniu w trakcie pandemii Covid-19 „Human. :II: Nature.” Nie był jeszcze wykonywany na żywo. Po przełożeniu światowej trasy koncertowej w 2020 roku Nightwish postanowili stworzyć coś nieprzewidzianego, aby rozjaśnić mroczne czasy.

Pełnometrażowe doświadczenie na żywo, które osiąga magiczne rozmiary, zostanie osadzone w wirtualnej rzeczywistości – tawernie The Islander Inn. Wieczorem zarówno zespół, jak i publiczność mogą zanurzyć się w rozmaite wyimaginowane światy 3D. Technicznie produkcją kieruje studio Zoan, którego platforma Burst Live była również nośnikiem występu w wirtualnej rzeczywistości fińskich gwiazd rapu JVG , który zeszłej wiosny przyciągnął ponad milion widzów.

Aby stać się częścią tego wirtualnego koncertu, widzowie mogą tworzyć awatary i dołączać do pokazu na swoich komputerach lub urządzeniach mobilnych. Publiczność może reagować gestami, okrzykami lub emotikonami oraz rozmawiać z innymi fanami. Swój awatar można także ubrać w oficjalny merch Nightwish.

Nightwish jest najbardziej znanym fińskim zespołem na świecie, stale koncertuje w najważniejszych światowych arenach a także sprzedał ponad 10 milionów płyt. Najnowsza płyta zespołu „Human. :II: Nature.” Jest ich dziewiątym albumem studyjnym.

 

NIGHTWISH: „WIECZÓR Z NIGHTWISH W WIRTUALNYM ŚWIECIE” – SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO SPĘDZENIA NOCY Z NIGHTWISH W THE ISLANDERS ARMS.

– piątek, 12 marca 2021, Europa – 20:00 CET / 19:00 GMT, czas trwania ok. 90min

– sobota, 13 marca 2021, Ameryka Północna i Południowa – 20:00 czasu wschodniego (UTC-5) / 17:00 PT (UTC -8) / 22:00 BRT (UTC-3) / 19:00 CST (UTC -6), czas trwania ok. 90min

 

Zobacz występy na żywo na www.burst.fi

Nagranie można oglądać przez 48 godzin po koncercie

 

BILETY JUŻ W SPRZEDAŻY na WWW.NIGHTWISH.COM

– bilet dwudniowy od 25 Euro (+ ewentualny koszt przesyłki 1 Euro)

– bilet na 2 wieczory + koszulka „An Evening with Nightwish in a Virtual world” od 45 Euro (+ ewentualny koszt przesyłki 1 Euro) EDYCJA LIMITOWANA, WYSYŁKA TYLKO NA TERENIE EUROPY

https://nightwish.com

www.facebook.com/nightwish

www.instagram.com/nightwish

www.fullsteam.fi

www.burst.fi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!