Zdobądź Złote Serduszko WOŚP !

Licytacje Najbardziej Hojnych Darczyńców to jedna z najbardziej prestiżowych form wsparcia Finałów WOŚP. Już 10 stycznia można przyczynić się do realizacji celów Finału i wygrywając Karty Telefoniczne oraz Złote Serduszka. Jest to jedyna taka okazja w roku, aby wejść w posiadanie tych wyjątkowych przedmiotów. Dzięki swojej 28- letniej historii Serduszka i Karty stały się najbardziej prestiżowymi symbolami społecznego zaangażowania osób i firm.

Wspieraj i Ty!
Udział w Licytacji Najbardziej Hojnych Darczyńców jest otwarty dla wszystkich – osób fizycznych, firm oraz osób prawnych (które muszą być reprezentowane zgodnie z KRS lub przez odpowiednio upoważnionego pełnomocnika). Z uwagi na wysokie kwoty licytacji właśnie tę formę wybierają firmy wspierające cele Finałów WOŚP.

Jak było podczas 28. Finału?

Zeszłoroczny Finał wsparły osoby i firmy ze 192 miast, wygrywając pamiątkowe Złote Serduszka i Karty. Na pierwszym miejscu pod względem ilości są darczyńcy i przedsiębiorstwa z warszawskich Sztabów (28 serduszek). Hojni mieszkańcy Poznania zdobyli aż 7 serduszek, a do Wrocławia zostało przekazane 6 prestiżowych serc.

Poza tym podczas ostatniego Finału cele Finału Fundacji WOŚP zdobywając Złote Serduszka i Karty Telefoniczne Play, wsparły firmy z mniejszych miejscowości m.in.: Sułowa, Świlcza, Wyszkowa, Ketów, Bilicza, Tychowa i Kwidzyna.
 

Złote Karty Telefoniczne były nagrodami w 128 miastach. Największą liczbę kart ponownie otrzymali darczyńcy z Warszawy (23 karty), kolejny na liście jest Wrocław (z wynikiem 9 kart) i następnie Poznań (6 kart).


W Licytacji Najbardziej Hojnych Darczyńców biorą udział firmy, które już od wielu lat wspierają akcje i zdobywanie Kart i Serduszek stały się już dla nich tradycją.
Co roku gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, dlatego że coroczny Finał jest świętem, które jednoczy ludzi w słusznej sprawie.
KRAJDA Sp.j. – Łódź

Pozytywne nastawienie darczyńców to znak, że mimo sytuacji epidemicznej przyjaciele Fundacji WOŚP ponownie dołączą do tej formy pomocy szpitalom, do których trafia sprzęt WOŚP.
Świat wokół nas ostatnio trochę zwolnił, ale przecież całkiem się nie zatrzymał. Nie rezygnujemy więc i dalej biegniemy co sił w nogach w corocznym maratonie pomagania.
PROFIT Development S.A. – Wrocław

Od trzech lat licytujemy serduszka i nadal będziemy to robić. Te małe złote serduszka, w naszym domu na honorowym miejscu, przypominają nam o tym, że wspieramy w diagnozowaniu i leczeniu potrzebujące dzieciaki. Z ogromną radością będziemy powiększać naszą kolekcję.
Ania i Artur z Zakopanego

Akcję wspierają: Play, Mennica Metale, Atende, ORA600, Atende Medica, Oracle, Cisco, PayU, PayPal, atman, Airtel.
Złote Serduszka, fot. Łukasz Widziszowski
 
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!