XX ROCK MAY FESTIVAL 2021

Grasz rocka i niestraszna Ci duża scena oraz publiczność? Chcesz pokazać Skierniewicom swoje rock’n’rollowe oblicze? Zapraszamy do udziału w zaROCKuj na przyszłość!

Rock May Festival jest corocznym wydarzeniem o ugruntowanej jużpozycji. W tym roku spotkamy się w Skierniewicach po raz dwudziesty, by grać, dobrze się bawić i oczywiście wybrać najlepszy rockowy zespół. Szukamy ludzi, którzy porwą nas swoją muzyką i osobowością oraz zachwycą zarówno profesjonalne jury, jak i publiczność. Weź udział w konkursie i zaROCKuj na przyszłość.

Dołącz do grona zwycięzców z poprzednich edycji,a byli to m.in. Cannonball, Mith, Sorry Boys, Normalsi, Overstep, Absynth czyRadioSlam.8 maja 2021 r. podczas XX Rock May Festival online wystąpi 5 zespołów wybranych spośród wszystkich zgłoszeń. Pula nagród to 5 tys. zł!Do udziału w konkursie mogą przystąpić zespoły, które: prześlą kartę zgłoszenia i materiał demonstracyjny z trzema utworami w formacie MP3 na e-mail: biurorock@rockmayfestival.pl, materiały informacyjne osobie na karcie zgłoszenia oraz przyjmą warunki zawarte w regulaminie.

Karta zgłoszeniowa powinna być przesłana w programie edycyjnym tekstu (np. WORD), natomiast ZGODA na przetwarzanie danych osobowych wPDF.Regulamin, kartę zgłoszenia oraz zgodę na przetwarzanie wizerunku można znaleźć na stronierockmayfestival.plZgłoszenia przyjmujemy do 16 kwietnia 2021 r.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *