Sam Smith z koncertowym wydawnictwem Love Goes Live At Abbey Road Studios

Nagrodzeni Grammy, BRIT, Złotym Globem i Oscarem Sam Smith prezentują koncertowy album „Love Goes: Live At Abbey Road Studios”. Premiera wydawnictwa już 19 marca!

Kameralny koncert, podczas którego Sam zagrali 13 utworów, był jedynym występem artysty na żywo w 2020. Była to także pierwsza okazja do posłuchania utworów z nowego albumu „Love Goes” w wydaniu live. W setliście znalazły się takie hity jak „Diamonds”, „Promises”, „Kids Again”, „Dancing With A Stranger”, czy duet z Labrinth w tytułowym utworze. Nie zabrakło też faworytów fanów – „Lay Me Down”, „Stay With Me” oraz coveru Cyndi Lauper „Time After Time”.
Pełna tracklista poniżej:
1. Young
2. Diamonds
3. Dancing With a Stranger
4. Promises
5. Too Good at Goodbyes
6. Lay Me Down
7. My Oasis (ft. Jade Anouka)
8. Time After Time
9. How Do You Sleep?
10. For The Lover That I Lost
11. Kids Again
12. Love Goes (ft. Labrinth)
13. Stay With Me
Ogłaszając premierę „Love Goes: Live At Abbey Road Studios”, Sam Smith napisali:
Witajcie wspaniali ludzie… Widziałem wasze wiadomości, więc z przyjemnością potwierdzam wiadomości o premierze „Love Goes: Live At Abbey Road Studios” jeszcze w tym miesiącu. Cały ten występ oraz doświadczenie związane z przygotowaniem tego koncertu były wyjątkowe. Jestem niezmiernie szczęśliwy, że mogę podzielić się tym z wami. Premiera 19 marca. Dużo miłości dla Was!
https://prowly-uploads.s3.eu-west-1.amazonaws.com/uploads/landing_page_image/image/315778/1ebd57be32856eec0c905b82100e2604.jpg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *