Pierwsze ogłoszenie na Jarocin Festiwal ‼

Kultowy festiwal w Jarocinie odbędzie się w dniach 16 – 18 lipca 2021. Choć celebrowaniu 50. rocznicy festiwalu przeszkodziła w 2020 roku pandemia, tym razem wierzymy, że tradycji stanie się zadość i uda nam się spotkać pod sceną na boiskach przy Maratońskiej. Pierwszym potwierdzonym zespołem tegorocznej edycji jest Dezerter, który zagra specjalny koncert z okazji 40-lecia działalności scenicznej. Wydarzenie zostało zaplanowane na 16 lipca 2021.

Tegoroczna edycja festiwalu to trzy dni z czołówką polskiego rocka, powrotami oraz wydarzeniami specjalnymi. Bilety w sprzedaży od 15.03.2021 od godz. 12:00 w serwisach Eventim, eBilet, Biletomat i Ticketmaster.

Festiwal w Jarocinie sięga swoją historią lat 70. XX w., kiedy to funkcjonował jeszcze w zasięgu regionalnym pod nazwą Wielkopolskie Rytmy Młodych. Przez lata przeobrażał się pod kątem nazwy, programu, stając się jedną z najważniejszych i kultowych imprez muzycznych w Polsce. Na dużej scenie swoje pierwsze występy dawali m.in.: Sztywny Pal Azji, Kobranocka, Chłopcy z Placu Broni, T-Love, Moskwa, Oddział Zamknięty i wielu, wielu innych.

Organizatorem tegorocznej edycji festiwalu będzie poznańska agencja koncertowa Good Taste Production. Swoje doświadczenie buduje na rynku od 2013 roku, stając się w krótkim czasie zaufanym i prestiżowym producentem, partnerem oraz promotorem muzyki polskiej i zagranicznej. Agencja organizuje trasy koncertowe oraz festiwale muzyczne w całej Polsce.

Więcej na www.jarocinfestiwal.pl. Regulamin Imprezy dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin.

Bilety w cenach: I pula – dostępne od 15.03.2021 od godziny 12:00 do 31.03.2021 (do godz. 11:59) lub do wyczerpania puli biletów

Karnet trzydniowy: 149,00 zł

Dzieci do lat 9 uczestniczą w wydarzeniu bezpłatnie. Wiek musi zostać potwierdzony dokumentem tożsamości dziecka przy wejściu na teren imprezy.

Bilety dostępne na: www.eventim.pl/goodtaste, www.ticketmaster.pl, www.biletomat.pl oraz www.ebilet.pl. – sprzedaż biletów rozpocznie się 15 marca, w poniedziałek o godz. 12:00.

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Harmonogram:

14.30 otwarcie bram

15.00 start wydarzenia

Harmonogram jest orientacyjny i może ulec zmianie.

Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby i tekst „JAROCIN festiwal YOU 16 LIPCA 2021 DEZERTER KONCERT SPECJALNY z OKAZJI 40-LECIA ZESPOŁU WSPÓŁORGANIZATORZY JAROCIN BIBLINTEKA HN BILETY JUŻ w SPRZEDAŻY!”

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *