Nowy akustyczny singiel Grupy HOOK

Grupa HOOK zaczęła publikować informacje dotyczące nowego, koncertowego wydawnictwa. “Granie Na Polanie” to mini koncert zorganizowany bez udziału publiczności, na którym muzycy zaprezentowali akustyczne wersje piosenek ze swoich poprzednich płyt“Buntu”oraz “Próchna”. Jako przedsmak nagrania live 07.05na oficjalnym kanale YT zespołu (https://bit.ly/2RaVRdM)pojawi się premierowo nagranie z wykonanego na koncercie utworu „Racja”.

Dla celów promocyjnych kapela udostępniła przedpremierowo wyżej wspomniany fragment koncertu, który można zobaczyć pod linkiem :

HOOK to czteroosobowa kapela ze świętokrzyskiego prężnie funkcjonująca na rynku muzycznym już przeszło 6 lat. Chod nazwa zespołu może kojarzyć się ze słowem „huk”, faktycznego znaczenia należy upatrywać w brzmiącym tożsamo angielskim terminie określającym chwytliwy fragment piosenki. Już poprzez samą nazwę zespół chce zatem przekazad słuchaczom, że wychodzi im naprzeciw z twórczością niepokorną, nieugłaskaną, a przy tym lekkostrawną, przystępną dla ucha.Ciekawostką jest to, że EPka „Granie Na Polanie” ma ukazać się… na kasetach magnetofonowych! Ci, którzy dawno wyrzucili swoje walkmany, nie muszą się martwić album będzie dostępny również na serwisach streamingowych.

Informacje związane z premierą pełnowymiarowego koncertu akustycznego pojawią się na social mediach zespołu:FACEBOOK: https://www.facebook.com/hookzespol

INSTAGRAM: https://www.instagram.com/hookzespol/

A oto kilka innych teledysków wypuszczonych przez zespół Hook:

„II Wieże “: https://bit.ly/3udagrA

Utwór odwołuje się do pamiętnych wydarzeń 11 września 2001 r.i towarzyszących im odczuć, stanowiąc zarazem diagnozę współczesnego świata, który dawno już przestał być bezpiecznym i przyjaznym miejscem do życia.

„Kim jesteś “: https://bit.ly/2FguY5s

Energetyczny i niebanalny kompozycyjnie utwór o sztucznym świecie pozorów i masek, które zakłada się, by ukryć prawdę o sobie.

„ WychOFFanie ” https://bit.ly/3hiv49

HIroniczny muzyczny komentarz na temat różnic międzypokoleniowych, traktujący o tym, że „trudna” młodzież sama w sobie nie jest zła, lecz reaguje w różny sposób na nie zawsze właściwe praktyki wychowawcze.

„Gnojek”: https://bit.ly/2RbaI82

Rock’n’rollowy protest song wymierzony w coraz powszechniej występujące w kulturze korpo postawy odreagowywania własnych kompleksów i frustracji poprzez dręczenie i poniżanie innych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *