Van Morrison prezentuje album pt. „Latest Record Project: Volume 1”!

„Staram się uciec, stworzyć coś nowego. Mam dość tych samych utworów” – komentuje Morrison. „Nagrałem 500 piosenek! Dlaczego promowane są ciągle te same? Czas wyjść z tego zaklętego kręgu…” – zdradza kulisy powstania nowej płyty.
„Latest Record Project: Volume 1” jest już 42 albumem Van Morrisona! Jak zapowiada sam autor – to najbardziej dynamiczny krążek od lat. Zawiera aż 28 utworów, w których wyraźnie słychać miłość artysty do bluesa, R&B, jazzu i soulu. Nowa płyta udowadnia, że Van Morrison idzie z duchem czasu, żyje muzyczną teraźniejszością i jest artystą wyjątkowym oraz uczciwym w kontekście muzycznych inspiracji. „Latest Record Project: Volume 1” jest wynikiem wymuszonego okresu izolacji. Nie mogąc koncertować, artysta był zajęty ciągłym komponowaniem. Z pomysłów na gitarę, fortepian i saksofon powstały zupełnie nowe dzieła! Narodził się wyjątkowy materiał, który charakteryzuje bogactwem brzmienia, doskonałą jakością nagrań oraz spontanicznym vibeem między Morrisonem a sekcją rytmiczną!
Van Morrison wystąpi z nowymi utworami już jutro! Z okazji premiery albumu odbędzie się specjalny live stream w Real World Studios w angielskim Wiltshire, gdzie artysta zagra klasyczne hity oraz kawałki z najnowszego krążka. Bilety dostępne pod LINKIEM.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *