Craig David łączy siły z legendarnym składem Kurupt FM

Legendarny w Wielkiej Brytanii skład Kurupt FM i Craig David razem w utworze „Summertime”. To duet, którego bardzo potrzebujemy w 2021!

Mimo że legendarna piracka stacja radiowa Kurupt FM zakończyła działalność, jej ekipa nie składa broni i prezentuje swój debiutancki autorski singiel. W „Summertime” gościnnie pojawia się Craig David.
Kawałek zapowiada nadchodzący debiutancki album Kurupt FM, „The Greatest Hits (Part 1)”. Kolektyw z Brentford szykuje idealną propozycję na rave’y, festiwale i imprezy plenerowe po zakończeniu pandemii. Za produkcję singla odpowiadają FRED, MJ Cole i Emmanuel Franklyn Adelabu.

Jak mówi MC Grindah, lider Kurupt FM: – Craig David to żywa legenda i myślę, że mówię w jego imieniu, że my również jesteśmy taką legendą. Takiej współpracy potrzebujemy wszyscy w 2021. Świat potrzebuje pozytywnych wibracji, więc postanowiliśmy je Wam dostarczyć. Nie ma za co.
Craig David przeżył renesans swojej popularności, gdy w 2015 pojawił się w programie Kurupt FM na antenie BBC Radio 1Xtra w MistaJam, wykonując swój klasyczny utwór „Fill Me In” na melodii z „Where Are U Now” Jack Ü & Justina Biebera. Wiralowy występ zapewnił artyście powrót na szczyty list przebojów.
Kurupt FM nie tylko planują wydanie płyty, ale też szykują się do premiery filmowej wersji nagrodzonego BAFTĄ serialu komediowego. „People Just Do Nothing: Big in Japan” ma ukazać się w sierpniu. W filmie Grindah, Beats, Chabuddy G, Steves i Decoy mają szanse na światową karierę po tym, gdy ich utwór zostaje wykorzystany w popularnym japońskim teleturnieju. Menedżer Kurupt FM Chabuddy G podsumowuje: – Potrafię sprzedać lód Eskimosowi i mięso halal hardkorowemu weganinowi. Sprzedawanie muzyki garage w Japonii to bułka z masłem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *