Powerwolf – nowy klip i szczegóły najnowszego albumu!

Wilki wracają w swoim najbardziej dzikim wcieleniu!

2021 rok upływa pod znakiem wilków: wraz z zapowiedzią nowego studyjnego albumu “Call Of The Wild”, arcykapłani heavy metalu z Powerwolf raz jeszcze zwrócili na siebie uwagę krytyków oraz fanów  i kontynuują pasmo sukcesów.

Pierwszy singiel z najnowszego albumu zatytułowany “Beast Of Gévaudan” zabiera słuchacza w imponującą podróż w czasie do Francji, a majestatyczny teledysk wraz z jego oszałamiającą stroną graficzną sprawia, że serca biją szybciej już po kilku pierwszych sekundach.

Matthew Greywolf tak mówi o nowym singlu:

“Jesteśmy bardziej niż dumni z faktu, że możemy zaprezentować już “Beast of Gévaudan”, pierwszą piosenkę z naszego nowego albumu “Call Of The Wild”. Historia, która kryje się za tym utworem, nie mogłaby lepiej pasować do świata Powerwolf: Chodzi tutaj o tajemniczą bestię, która zabiła mnóstwo ludzi na południu Francji pod koniec XVIII wieku. Bestii tej nigdy nie schwytano, a wokół wydarzeń tych zawsze krążyło wiele legend, w tym interpretacja duchowieństwa, którzy postrzegali bestię jako „karę Bożą”, a nawet jako ‘zbawiciela ludzkości od ziemskiej i grzesznej egzystencji’ ”.

Płyta ta stworzona została po raz kolejny we współpracy z uznanymi producentami: Jensem Bogrenem i Joostem van der Broek, będzie to nowy rozdział w historii Powerwolf, a ukaże się już 16 lipca, 2021. Ósmy studyjny album Powerwolf będzie dobrze służył starym, jak i nowym fanom kapeli, dobrze znane, charakterystyczne dla zespołu elementy brzmienia zaskakiwać i zachwycać będą na każdym etapie tej szalonej podróży w 11 odsłonach.

Matthew Greywolf o “Call Of The Wild”:

“Z albumem tym otwieramy nowy, ekscytujący rozdział w historii POWERWOLF. Płyta niewątpliwe brzmi jak Powerwolf, ale mamy też tutaj o wiele więcej elementów: poza zapuszczeniem się na nowe terytorium jakim jest np. instrumentacja celtycka w “Blood for Blood (Faoladh)” albo ballada “Alive or Undead”, podnieśliśmy wszystkie nasza charakterystyczne cechy brzmienia na nowy poziom.  Do tej pory nigdy nie brzmieliśmy tak potężnie i dziko – w najprawdziwszym tych słów znaczeniu. Nie możemy  już się doczekać, aby wreszcie pokazać wam wszystkim naszą nową bestię!”

“Call Of The Wild” to kolejny, po “Sacrament Of Sin” (2018) studyjny album Powerwolf i manifest nieprzerwanego pasma sukcesów; płyta, którą zespół udowadnia, że nie ma sobie równych w swoim gatunku.

Zamów swój egzemplarz “Call Of The Wild” tutaj:

“Call Of The Wild” to kolejny, po “Sacrament Of Sin” (2018) studyjny album Powerwolf i manifest nieprzerwanego pasma sukcesów; płyta, którą zespół udowadnia, że nie ma sobie równych w swoim gatunku.

Lista utworów:

 1. Faster Than the Flame
 2. Beast of Gévaudan
 3. Dancing with the Dead
 4. Varcolac
 5. Alive or Undead
 6. Blood for Blood (Faoladh)
 7. Glaubenskraft
 8. Call of the Wild
 9. Sermon of Swords
 10. Undress to Confess
 11. Reverent of Rats

Różne format nowej płyty (2-CD Mediabook, 3-LP Vinyl Box, 3-CD Earbook, digital) zawierają bonusowy album “Missa Cantorem” – przekrój przez historię Wilków z na nowo nagranymi wokalami w wykonaniu przyjaciół i towarzyszy zespołu.

Missa Cantorem (Bonus Album) lista utworów:

 1. Sanctified With Dynamite – feat. Ralf Scheepers (Primal Fear)
 2. Demons Are A Girl‘s Best Friend – feat. Alissa White-Gluz (Arch Enemy)
 3. Nightside Of Siberia – feat. Johan Hegg (Amon Amarth)
 4. Where The Wild Wolves Have Gone – feat. Doro Pesch
 5. Fist By Fist (Sacralize Or Strike) – feat. Matthew Kiichi Heafy (Trivium)
 6. Killers With The Cross – feat. Björn “Speed” Strid (Soilwork)
 7. Kiss Of The Cobra King – feat. Chris Harms (Lord Of The Lost)
 8. We Drink Your Blood – feat. Johannes Eckerström (Avatar)
 9. Resurrection By Erection – feat. Christopher Bowes (Alestorm)
 10. Saturday Satan – feat. Jari Mäenpää (Wintersun)

POWERWOLF Live 2021:

Podczas trasy koncertowej zespołu fani będą mogli usłyszeć najnowsze utwory kapeli, a sama trasa zapowiadana jest jako najbardziej spektakularne i epickie tournee pod względem produkcji w historii grupy. Po raz kolejny umocni to status zespołu jako jednej z najbardziej intensywnych koncertowych  formacji.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!