Veteran brazylijski zespół wydaje płytę i tracklistę swojego nowego albumu

Brazylijski heavy metalowy zespół Lifeforce ogłosił swój powrót do studia, aby nagrać swój drugi album, około 15 lat po wydaniu swojego debiutanckiego albumu. Wraz z wejściem wokalisty Herona Ribeiro, zespół ustabilizował swoją formację i zaczął ponownie nagrywać głosy z albumu, który ma zostać wydany w 2021 roku. Uzupełnij doświadczoną obsadę gitarzysty Lifeforce Junior Compera, basisty Alexandre’a Lopesa, klawiszowca Matheusa Cutiniego i Gustavo Bride na akumulatorze.

„Apokalipsis”, nowy album zespołu, jest albumem konceptualnym, który w swojej propozycji bez żadnego aspektu religijnego czy doktrynalnego, porusza tematem pierwszoosobowej narracji postaci, która przeżywa wydarzenia opisane w Księdze Objawienia Chrześcijan. Biblia, podzielona na 12 części, które odpowiadają każdemu z utworów na płycie, z wyjątkiem utworu „Black Books”, który zajmuje się pokrewną tematyką.

O nagraniu i wydaniu Apokalipsis skomentował basista Alexandre Lopes, członek oryginalnej formacji zespołu:

„Ten album reprezentuje krew, pot i łzy całego pokolenia zespołu między procesem pisania a jego ukończeniem. Wydanie go było sprawą honoru i dzisiaj jesteśmy uhonorowani wynikiem „Apokalipsis”.

Na album składają się następujące utwory:

1 – At the End of Times
2 – Sounds of War
3 – Son of Desolation
4 – Armageddon
5 – New World Order
6 – Black Books
7 – Edge of Total Chaos
8 – Broken Promises
9 – God’s Wrath
10 – Knights of Apocalypse
11 – Burning Star
12 – Millennium
13 – Revelations Two: Ten

Premiera „Apokalipsis” zaplanowana jest na pierwszą połowę 2021 roku i powinna towarzyszyć jej kilka niespodzianek, które szykuje zespół, tworząc wielkie oczekiwania na uformowanie się nowej publiczności i na ponowne spotkanie z tymi, którzy czekali na nową. przez tak długi czas. album zespołu. Singiel „God’s Wrath” jest już odtwarzany w niektórych stacjach radiowych i wkrótce będzie dostępny w głównych aplikacjach do przesyłania strumieniowego.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *