Dwie premiery klipu AnVision

Po kilku miesiącach zmagań z przeciwnościami losu – lock-downów i związanych z nim komplikacji, nadszedł wreszcie czas na premierę nowego klipu zrealizowanego do utworu pt. “Homeless Heart” grupy AnVision.
 
Klip został wyreżyserowany przez basistę AnVision, Karola “Karaluz’a” Wadowskiego, a zdjęcia i montaż są dziełem Marcina Brudnego.

Teledysk będzie miał dwie premiery, pierwsza publiczna odsłona na wielkim ekranie odbędzie się w rodzinnym mieście kapeli Tarnowie w Whiplash Music Bar przy ul Wałowej 2
 
Przy tej miłej okazji zorganizowane będzie również spotkanie z członkami zespołu AnVision oraz z realizatorami produkcji jak również z główną postacią klipu w którą wcielił się Mariusz Gagatek, znany z takich obrazów filmowych i serialowych jak : “Pitbull”, “Święty”, “Gwiazdy”, “Kler” czy “Piłsudski”. 
 
Spotkanie będzie również okazją do zakupu płyt, koszulek i innych produktów AnVision. Płyty będą oczywiście podpisywane przez członków kapeli. 
 
Goście mogą liczyć też na mały poczęstunek, a przede wszystkim na świetną, muzyczną atmosferę.
 
Serdecznie zapraszamy – Ilość miejsc ograniczona dlatego chętnych wzięcia udziału w spotkaniu prosimy o rezerwację miejsc bezpośrednio w lokalu pod nr telefonu : +48 733 737 110
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!