Dziedziniec Nowy Świat rusza z cyklem koncertów letnich!

Dziedziniec Nowy Świat, który mieści się w samym środku dziedzińca Centrum Bankowo-Finansowego „Nowy Świat”, to prospołeczny projekt kulturalno-rozrywkowy. W dzień centrum biznesowe Warszawy, a w nocy najmodniejsze miejsce rozrywkowe w mieście. W sercu Warszawy tworzymy miejsce, gdzie wystąpią artyści młodego pokolenia i sceniczni eksperci. Podczas cyklu koncertów usłyszmy pełen przekrój gatunków – od muzyki jazzowej, klasycznej po muzykę hip-hopową i klubową.  Wydarzeniom towarzyszyć będzie niezapomniana oprawa graficzna i świetlna.

 

Cykl koncertów rozpocznie się już 24 lipca koncertami Alicji Szemplińskiej, zwyciężczyni The Voice of Poland, Szansy na sukces i Eurowizji 2020 oraz Ani Karwan, która przez lata zyskała ogromną rzeszę fanów.

Już w kolejnych tygodniach na scenie Dziedzińca Nowy Świat zobaczymy również Lilu, Bovską, Elizę A. Tkacz, Film Jazz Project, Michał Salomon, Szum&Fykes, Yukaa, Goorala, ShataQS oraz Myslovitz.

 

Na wszystkich koncertach obowiązują bezpłatne wejściówki, które można pobrać na stronie www.dziedziniecnowyswiat.pl.

 

Głównym organizatorem wydarzenia jest Centrum Edukacji Społecznej. To młoda, prężnie rozwijająca się fundacja, która w swoich działaniach ma na celu wspieranie różnych form aktywności społecznej, działalności edukacyjnej i analitycznej, postaw kształtujących odpowiedzialność za sprawy publiczne oraz aktywizacja środowisk lokalnych.

 

Po więcej informacji zapraszamy na nasze social media:

 

  • Facebook @dziedziniecnowyswiat
  • Instagram: @dziedziniecnowyswiat

 

oraz stronę: www.dziedziniecnowyswiat.pl

One thought on “Dziedziniec Nowy Świat rusza z cyklem koncertów letnich!

  1. Zewsząd atakuje nas hałas! Hałas zabija! Koncerty do sal widowiskowych, muszli koncertowych i pod opieką fachowców od dzwięku!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!