Nowy klip Black Eyed Peas nas uderzy

Sześciokrotni zdobywcy Grammy i pionierzy mieszania gatunków przedstawiają nowy singiel „HIT IT” z udziałem Saweetie i Lele Pons. Premiera teledysku już dziś o 16. Takiej współpracy jeszcze nie było!

Singiel „HIT IT” łączy hip-hopową siłę natury i energię najgorętszej wschodzącej gwiazdy muzyki latynoskiej. Niesamowicie rytmiczna linia basu i wersy stworzone przez Black Eyed Peas, przerywane są charakterystycznymi taktami muzycznymi. Lele Pons rozgrzewa nastrój dwujęzycznym wstawkami i poleceniem „Kochanie, zróbmy to jeszcze raz”. Chwilę później Saweetie praktycznie rozpala utwór własnymi sprośnymi rymami.

Singiel jest najnowszym wydaniem Black Eyed Peas od kawałka „GIRL LIKE ME” z 2020 roku z udziałem Shakiry. Tamten hit został odtworzony w serwisach streamingowych ponad 340 milionów razy na całym świecie, a teledysk zgromadził aż 463 miliony wyświetleń na YouTube. Tymczasem triumfalny album trio „TRANSLATION” ma do tej pory łącznie ponad 5 miliardów streamów i wyświetleń.
Płyta „TRANSLATION” zawierała cztery hity, w tym „RITMO (Bad Boys for Life)” z J Balvinem, „GIRL LIKE ME” z Shakirą, „MAMACITA” z Ozuną i J. Reyem Soulem (podwójna platyna w Polsce) oraz „FEEL THE BEAT” z Malumą. Naginając normy muzyki, hity Black Eyed Peas z latynoską fuzją doprowadziły hiszpańskojęzyczną muzykę na najważniejsze listy przebojów, a piosenka „RITMO” przez 24 tygodnie utrzymywała pierwsze miejsce na liście Hot Latin Billboard. Do tej pory Black Eyed Peas sprzedali ponad 50 milionów albumów na całym świecie. Czas rozpocząć kolejny rozdział w ich karierze!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!