Zak Abel ukradł show na Fest Festivalu

Zak Abel, gość specjalny Kygo podczas sobotniego koncertu na Fest Festiwalu w Chorzowie, ukradł show swoim niesamowitym występem.

Brytyjsko-marokański wokalista wyśpiewał hit „Freedom”, jak również zachwycił finałowym wykonaniem „Firestone”. Kim jest Zak Abel i dlaczego warto sprawdzić jego solowe utwory?
Zak Abel urodził się w 1995 roku w brytyjsko-marokańskiej rodzinie. Jego kariera muzyczna rozwinęła się za sprawą współpracy z takimi wykonawcami jak Gorgon City, Kaytranada czy Wookie. Głos uzdolnionego wokalisty usłyszeć można było także w utworach Don Diablo, Seeba, Duke’a Dumonta czy Kygo. Z tym ostatnim Zak nagrał kawałek „Freedom”.
Kygo postanowił zaprosić Zaka na swój sobotni koncert w Chorzowie w ramach Fest Festiwalu. Młody artysta został niezwykle ciepło przyjęty przez publiczność. Kawałki nagrywane z DJ-ami potwierdzają wielki talent wokalny Zaka. Zdecydowanie warto poznać jego solową twórczość, zgoła inną niż chociażby hit z Kygo, by przekonać się, że Abel to także świetny kompozytor:

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!