Patryk Szczepanik w dniu premiery albumu PIERWSZA podzieli się z fanami czwartym singlem z płyty – „Na pamięć”

Fani Patryka Szczepanika mogą zaliczyć sierpień do udanych miesięcy. Artysta wypuszcza kolejny kawałek, który z pewnością umili pozostałe wakacyjne chwile, a możliwe, że nawet przedłuży nam lato. Singiel „Na Pamięć” wraz z teledyskiem wychodzi już 20 sierpnia.

Utwór promuje debiutancką płytę Patryka pt. „Pierwsza”, która w serwisach streamingowych oraz sieci sklepów Empik pojawi się nakładem wytwórni Popcorn Records tego samego dnia!

To świetny, energetyczny utwór, dzięki któremu każdy oderwie się od szarej rzeczywistości. Dzięki miłym brzmieniom gitary elektrycznej, akustycznej i pianina Patryk stara się utrzymać klimat poprzedniego singla „Pogoda na sen” wyświetlonego w YouTube już 16 tysięcy razy.

Jak mówi Patryk „Lubię w nim to, że ma taki wakacyjny vibe i prosty do zapamiętania refren, dlatego zdecydowałem się na wypuszczenie go w sierpniu, razem z premierą albumu”

Z pewnością jest to najtrafniejsza rekomendacja artysty.

„Na pamięć” to utwór, który powstał w głowie Patryka najwcześniej ze wszystkich, bo już dobre kilka lat temu. Co ciekawe, wokalista wpadł na pomysł gwiżdżąc podczas odkurzania. Potem gwizdana melodia refrenu zmieniła się w słowa…

Artysta śpiewa o tym jak bardzo ludzie starają się zatrzymać w pamięci wszystkie piękne chwile. Najważniejsze jest jednak, że mimo ich ulotności można je pielęgnować. Wszystko jest możliwe – nawet przejście przez wszystkie góry świata.

Za produkcję utworu odpowiada Michał Wrzosiński, nagrodzony złotą płytą ZPAV autor muzyki i tekstów.

Sam Patryk Szczepanik jako YouTuber z wieloletnim doświadczeniem nieźle radzi sobie na polu muzycznym. Poprzednie single podbiły serca fanów. “5173” z gościnnym udziałem Zagi na youtube został odtworzony ponad 660 tysięcy razy, a na Spotify blisko 200 tysięcy razy!

“Znaki” swoją premierę miały 20 czerwca i na Youtube zebrały już ponad 45 tyś odtworzeń, a na Spotify blisko 14 tysięcy!

Wszystkie utwory będzie można usłyszeć na albumie „Pierwsza”, którego premiera już 20 sierpnia. Album będzie dostępny we wszystkich serwisach streamingowych, a w wersji fizycznej również w sieci Empik.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!