„Like a Prayer” w wykonaniu Imany i 8 wiolonczelistów!

Imany prezentuje kolejny utwór z płyty „Voodoo Cello”. Tym razem jest to cover utworu „Like A Prayer”, wielkiego przeboju Madonny z końcówki lat 80-tych. Teledysk, podobnie jak do “The A Team” zrealizowany został w pięknych wnętrzach Muzeum Petit Palais w Paryżu. Premiera albumu Voodoo Cello już 3 września!

„Voodoo Cello” to kilkanaście coverów znanych przebojów zaśpiewanych, zaaranżowanych, zarejestrowanych i wyprodukowanych osobiście przez Imany. Artystce towarzyszy zespół składający się jedynie z 8 wiolonczelistów. W tych niesamowitych wersjach usłyszymy m.in. “Wonderful Life”, “The A Team” czy “Like A Prayer”. Na płycie znalazły się utwory klasyczne, które zachwyciły artystkę przed laty, oraz takie, które zdobyły jej serce niedawno.

„Żeby cover był dobry, trzeba go potraktować jak swój własny utwór. Zaczynając pracę nad piosenką, śpiewam ją i gram na gitarze. Znajduję tonację, która mi odpowiada, zmieniam tempo i… słucham tekstu.

Nie śpiewam słów, w które nie wierzę”.

W tym procesie zdarza się jej „pogłębiać” piosenki lekkie lub rozjaśniać utwory mroczniejsze i bardziej melancholijne. Magia powstaje wtedy, gdy starannie dopracowany utwór zaczyna wydawać się spontaniczny, bezpośredni i surowy, jednak nie popada w szorstkość. Jest jak naturalny kryształ, nie wymagający polerowania. Z tych składników powstaje brzmienie, które budzi radość, dotyka nas lub zaskakuje. Bezwiednie zaczynamy tańczyć, lub odpływamy w marzenia na jawie…

Wydaniu płyty towarzyszy trasa koncertowa obejmująca 5 polskich miast. W październiku Imany zagra we Wrocławiu, Poznaniu, Warszawie, Gdańsku i Krakowie. SPRAWDŹ DATY 

Lista utworów:

1. If You Go Away
2. Believer
3. Wonderful Life
4. I’m Still Standing
5. Les Voleurs d’Eau
6. The A Team
7. All The Things She Said
8. Like a Prayer
9. Total Eclipse of the Heart
10. Take Me To Church
11. Little Black Angels (Angelitos Negros)
12. Wild World
13. Wonderful Life (Stream Jockey Rework)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!