Marc Rebillet wystąpi w Polsce 21 marca 2022 roku!

Mówią o nim “śmieszek”, a do tego ma wiele wspólnego z muzyką elektroniczną. MARC REBILLET wystąpi w Polsce 21 marca 2022 roku!
Śpiewa, zapętla, improwizuje, a na dodatek przetwarza, a to wszystko okraszone dobrym żartem, ironią, czasem szlafrokiem czy bokserkami. Dlatego pochodzący z Dallas muzyk to prawdziwy człowiek orkiestra i bardzo intrygująca persona.
Artysta w 2016 roku zaczął nagrywać w serwisie YouTube swoje “dzieła” wykonane w domowym zaciszu. Pandemia w tym przypadku zdecydowanie pomogła Marcowi, bo właśnie wtedy nagrał takie viralowe hity, jak „Your New Morning Alarm”, „I’m A Flamingo” czy utwór o szczepionce na koronawirusa – „Vaccinated Attitude”. Robił streamy, zanim to było modne!
Te wspomniane sukcesy pozwoliły dosłownie eksplodować karierze Rebilleta. Od tego czasu, zdążył już współpracować z takimi artystkami, jak Erikah Badu, Flying Lotusem czy Snoop Doggiem. Nic dziwnego – Marc to artysta niezwykle wszechstronny – równie dobrze odnajduje się w jazzowo-funkowym anturażu, jak i surowo – basowych bitach w stylu Mr. Oizo. Jeśli prześledzimy karierę amerykańskiego artysty to w tym przypadku mamy do czynienia z fenomenem. Wyobraźcie sobie, nagrywacie śmieszne filmy, jakie nagrywają miliony osób na całym świecie, ale to właśnie Wam udaje się wyjść z domowego zacisza do milionów odbiorców na całym świecie. Tutaj mamy też odpowiedź, dlaczego nie można ominąć jego występu w warszawskiej Progresji. To będzie prawdziwe szaleństwo!
„Loop Daddy” wpadnie zaopiekować się nami w Warszawie już w marcu 2022 roku!
INFORMACJE ORGANIZACYJNE
Data: 21 marca 2022
Drzwi: 19:00
Start: 21:00
Miejsce: Progresja, Warszawa
🎟 BILETY 🎟
Bilety są już dostępne w sprzedaży: https://bit.ly/MarcRebilletWarszawa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *