BARANOVSKI wypuszcza singiel Nie mamy nic i ogłasza premierę nowego albumu „BARANOVSKI 2”

“Nie mamy nic” to kolejny hitowy singiel od BARANOVSKIEGO. Artysta w utworze zawarł ważny i osobisty przekaz.
Chciałem zwrócić uwagę na to, że mimo dziwnych czasów, w których podziały są coraz bardziej widoczne, jesteśmy tylko ludźmi, którzy potrzebują siebie nawzajem. To że mamy nasze relacje, związki, przyjaźnie, miłości, to że mamy siebie, to wielka wartość, którą należy pielęgnować. – Baranovski
Równocześnie z wypuszczeniem singla BARANOVSKI ogłasza premierę swojego nowego albumu „BARANOVSKI2” który od dziś dostępny jest w przedsprzedaży, również w wersji limitowanej.

To był jeden z najmocniejszych debiutów w polskiej muzyce ostatnich lat. Wydany w październiku 2019 roku pierwszy album BARANOVSKIEGO pt. „Zbiór” nie tylko pokrył się Złotem, ale też przyniósł jego autorowi 3 nominacje do Fryderyków. Z kolei pochodzące z płyty przebojowe single
Czułe miejsce”, „Zbiór”, „Dym” i „Luźno” stały się hitami z wielomilionowymi odtworzeniami na YouTube i w serwisach streamingowych.

Równo dwa lata od premiery „ZbioruBARANOVSKI oddaje w ręce swoich fanów nową płytę. Album zatytułowany „BARANOVSKI2”–ukaże się 22 października i zawierać będzie 12 kompozycji. Znajdą się wśród nich opublikowane wcześniej single „Momenty”, „Wolność” z gościnnym udziałem Tego Typa Mesa, niedawny „Tęskno mi do gwiazd” oraz największy dotychczasowy przebój BARANOVSKIEGO „Lubię być z nią”. Ta piosenka ma już status Diamentowego Singla, a teledysk do niej właśnie przekroczył 30 milionów wyświetleń!

Na nowym albumie fani BARANOVSKIEGO znajdą jeszcze co najmniej kilka piosenek, które pokazują, że autor „Lubię być z nią” ma wyjątkowo lekką rękę do przebojowych numerów z radiowym potencjałem. Takim właśnie jest najnowszy singiel „Nie mamy nic”. Znana już z letnich koncertów BARANOVSKIEGO i jego zespołu piosenka każdorazowo spotykała się z niezwykle entuzjastycznym przyjęciem publiczności, co pozwala wierzyć, że wokalista i songwriter ma kolejnego hitowego asa w rękawie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *