Clash Bulldog’s: wydany „Anger Grows”, teledysk z udziałem Blaze Bayley

Energia, pot i siła to motto, które porusza brzmieniem Clash Bulldog, który już w donośny sposób budował oczekiwania wobec wydania debiutanckiego albumu „Bark Power”, zwłaszcza w oparciu o jego bezpośrednie i energiczne brzmienie oraz zapowiedzi specjalne występy, które pojawiły się w publikacjach zespołu w studio, z takimi wielkimi nazwiskami jak Mike Orlando (Noturnall) i Henrique Fogaça (Oitão), a także produkcja Thiago Bianchi (Noturnall, ex-Shaman).

Wraz z wydaniem pierwszych trzech singli „Don’t Mess With The Bulldogs”, „Untamed” i „Prophets of Time”, temu ostatniemu towarzyszył znakomity teledysk, Clash Bulldog zaskoczył nas propozycją prostego brzmienia i głęboko w czasach, w których do Heavy Metalu dodawanych jest coraz więcej elementów, aby potwierdzić tę samą głębię, prezentując nam bezpośrednią pracę, bez dodatków, która podnosi samoocenę i wysyła swoje przesłanie poprzez brzmienie, które zespół zdefiniował jako Straight Heavy Metal .

W czwartym singlu i drugim teledysku „Anger Grows” zespół po raz kolejny zaskoczył nie tylko jakością emanującej energią muzyki, ale także wysokim poziomem gościa, znakomitego byłego wokalisty Iron Maiden, Blaze’a. Bayley, obecnie w doskonałej karierze solowej. Surowy i ochrypły głos Blaze’a pasował jak ulał do potężnego Heavy Metalu zespołu, okazując się być więcej niż właściwym wyborem na zaproszenie.

Film jest już dostępny na kanale YouTube zespołu i można go obejrzeć poniżej:

Clash Bulldog’s zostało założone na początku 2020 roku przez perkusistę Mauricio Tarrago, wokalistę i gitarzystę Marcelo Braune, gitarzystę Alexa Saippę i basistę Bruno Ellera, stawiając na brzmienie, które niesie ze sobą wpływy Hard Rocka, Heavy Metalu, a nawet niektórych elementów Stoner Rock. Możesz sprawdzić wszystkie single już udostępnione przez zespół za pośrednictwem głównych usług strumieniowania na rynku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *