Imanbek w niecodziennym duecie z Hollywood Undead

„Runaway” to współpraca, której nikt się nie spodziewał, ale każdy potrzebował! Zdobywca nagrody Grammy, producent EDM, Imanbek, łączy siły z amerykańskim zespołem rockowym Hollywood Undead.

Imanbek, mający zaledwie 20 lat, już zmienił historię EDM swoim multi-platynowym remiksem „Roses” SAINT JHN. Jako pierwszy muzyk z Europy Wschodniej, który znalazł się w pierwszej piątce amerykańskiego Billboard HOT 100, zgromadził miliardy streamów na całym świecie. Na nowym singlu współpracuje z kalifornijskim zespołem rockowym Hollywood Undead, który w ciągu swojej kariery zebrał miliardy streamów i sprzedał miliony płyt.
Imanbek opowiada: „Praca nad tym projektem z Hollywood Undead była wielką przyjemnością! Pandemia nauczyła nas współpracować pomimo odległości i niedogodności i myślę, że każde ujęcie jest tylko lepsze. Oto nasz nowy utwór – włożyliśmy w niego naszą duszę i mam nadzieję, że wam się spodoba!”.

https://prowly-uploads.s3.eu-west-1.amazonaws.com/uploads/landing_page_image/image/363068/ea03298e3f79691568ac582aac1c8f9d.jpg

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!