“PSY MIŁOŚCI” OD ZESPOŁU MUCHY JUŻ W SIECI!

„Psy miłości” to czwarty singiel z albumu „Szaroróżowe”, którym zespół Muchy powrócił po siedmiu latach i ponownie zachwycił media i słuchaczy. Piosenka to ukłon w stronę tradycji gitarowej alternatywy lat 80-tych i klasyczna historia opowiedziana w „trochę ponad trzy minuty”. Utwór uświetniają gościnnym udziałem Katarzyna Nosowska i Paweł Krawczyk.

Sprawdź, kim są tytułowe „Psy miłości” i jakie przesłanie niesie teledysk.

Zobacz klip do utworu „Psy miłości”:

Zespół Muchy o singlu “Psy miłości”:
To jeden z tych utworów, które powstają na jednej próbie. Bardzo chcieliśmy zagrać ejtisowy numer oparty na charakterystycznym pochodzie basu. To zawsze niesie opowieść i sprawia radość ludziom na koncertach. Jeśli o samą opowieść chodzi, jest to trochę historia szwędania się po mieście w poszukiwaniu tej – nieodgadnionej, choć obśpiewanej z każdej strony – miłości.


Z wiekiem człowiek szwęda się po mieście zupełnie inaczej niż za młodu. Chociaż więcej ma, nadal szuka czegoś nieuchwytnego, do czego tęskni się w każdym wieku. Problem bezdomności psów, jest w swej naturze podobny do ludzkiej samotności. Przecież tak wielu ludzi gotowych na miłość, nie znajduje odbiorców swojego uczucia. Nie można jednak nie próbować.


W „Psach miłości” także nie zabrakło gości – naszych przyjaciół i wspaniałych artystów. Kobiecej aury – dopełniając przekaz w refrenach – użyczyła Kasia Nosowska, a urzekające solo rodem z płyt Prefab Sprout, zagrał Paweł Krawczyk. Swoją cegiełkę kompozytorską, dołożył z kolei Michał Kmieciak – pianista, którego trudno nie kochać i który wpadał ze swoją energią na nasze próby podczas tworzenia płyty.
Dajcie się więc zabrać opowieści o poszukiwaniu szczęścia w wielkim mieście w wykonaniu wybitnych aktorów. Biggie, Chianti, Gustaw, Kokos, Lara, Leica, Loki, Lorrie, Maksiu, Mietek, Teddy, Yoshi, Zosia – niskie ukłony Waszą w stronę.

Posłuchaj utworu „Psy miłości” w serwisach streamingowych:
https://KayaxMusic.lnk.to/PsyMilosci

Album “Szaroróżowe” do kupienia tutaj:
https://www.sklepzmuzyka.pl/pl/p/Muchy-Szarorozowe-CD-z-autografami/60

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!