ROBOTY NA WYSOKOŚCI – nowy singiel !!!

Zespół  ROBOTY NA WYSOKOŚCI powstał w 2008 r. w Katowicach choć muzycy znają sie towarzysko i muzycznie od połowy lat 90. W 2010 ujawnili sie krążkiem pt. Studio Huta ktory pokazał nieco zappowskie i awangardowe oblicze grupy.

W czasie kilkuletniego zawieszenia każdy z muzyków był zaangażowany w inne projekty. Daniel działał w zespołach LOCOMOTIVESUN i No More Electro! . Bracia Sawiccy przez lata współtworzyli m.in. zespół Iowa Super Soccer.

Po kilku latach wracają z piosenkami o bardziej przystępnym charakterze charakterze. Aktywizacja działań nastąpiła pod koniec 2020 roku. Do chwili obecnej zespół opublikował w mediach społecznosciowych kilka premierowych piosenek powstałych w roku 2021, które mają być zapowiedzią drugiej płyty. Roboty lubią żonglować stylistykami. Choć dzisiaj idą w kierunku prostych form i ładnych melodii nie wyklucza to w przyszłości muzycznych wolt. Zespół działa na własnych zasadach. Bez menedżerów, wsparcia z zewnątrz i wygórowanych oczekiwań. Podstawą jest wspólna pasja, milość do muzyki i wieloletnia przyjaźń.

Skład: Daniel Hozumbek wokal. Piotrek Sawicki basy. Wojtek Sawicki gitary/klawisze. Przemek Borowiecki (100nka. Gralak. Moon Hoax. Abradab) perkusja.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!