Koncert Patryka Szczepanika w Krakowie

Ostatni koncert w tym roku Patryka Szczepanik w ramach trasy koncertowej promującej debiutancki album „Pierwsza”.

Album „Pierwsza” zawiera 9 kompozycji utrzymanych w gatunku muzyki popularnej i alternatywnej. Każda z piosenek jest wyjątkowa i wybrzmiewa innymi inspiracjami. Zaczynając od wpadających w ucho synthowych i nowoczesnych beatów, przez przestrzenne ballady z wielogłosami, docieramy do folkowego i kończymy na rozrywkowym uderzeniu.

Pierwszy singiel „5173” z gościnnym udziałem Zagi na YouTube zebrał już prawie 700.000 wyświetleń i znalazł się na wielu znanych na Spotify playlistach, sama płyta natomiast została odtworzona już ponad 350.000 razy!

Widzowie Szczepanikova poza koncertem mogą wziąć udział również w meet & greet – kupując specjalny bilet który umożliwi im spotkanie z Patrykiem oraz Weroniką Jaguś, zamienienie z nimi kilku zdań, podpisanie oraz
zrobienie sobie pamiątkowego zdjęcia.

Poznaj nowe wersje znanych Ci już piosenek w wykonaniu Szczepanikova wraz z zespołem. Na koncert można zabrać ze sobą prawnego opiekuna bez konieczności kupowania dla niego drugiego biletu. Na koncert może przyjść każdy, niezależnie od wieku.

Plan koncertu:
15:00 – meet&greet
18:30 – otwarcie bram
19:00 – start koncertu

link do wydarzenia – https://fb.me/e/2ywO3CkgA
link do biletów – https://goout.net/pl/patryk-szczepanik/szwvfes/

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *