ZESPÓŁ THE ANTLERS PREZENTUJE NOWĄ EP-KĘ “LOSING LIGHT”

Na początku tego roku The Antlers – aka Peter Silberman i Michael Lerner – wydali swój pierwszy od siedmiu lat album zatytułowany „Green to Gold”.

Dziś zespół wydaje „Losing Light” nakładem Transgressive, nową EP-kę, która na nowe interpretuje cztery utwory z „Green to Gold”.

Tworząc te nowe utwory, Peter Silberman zastanawiał się: “Jak brzmiałyby te utwory, gdyby wyłuskać je z pamięci za pięćdziesiąt lat, po dekadach technologicznej ewolucji, wraz z analogową i cyfrową degradacją? Zacząłem się zastanawiać, jak rekonstruujemy przeszłość, gdy jesteśmy od niej oddaleni o wiele lat, mając do dyspozycji jedynie rozproszone artefakty”

“Podążając za tym założeniem „Green to Gold”, zaczęliśmy ponownie składać fragmenty kilku piosenek, najwcześniejsze wersje i dema, fragmenty wersji albumowych i nowo stworzone nagrania” – dodał. “Aby połączyć w jeden wspólny świat, przetworzyliśmy każdy z tych elementów w sposób, który wielokrotnie postarzał je, tak jakbyśmy zostali  przeniesieni najpierw do przeszłości, a następnie wystrzelili w przyszłość”.

The Antlers ogłosili również wiosenną trasę na 2022 r. po Europie i Ameryce Północnej. Więcej szczegółów na stronie zespołu.

Oto tracklista:
1. Losing Light

2. Volunteered

3. G2G

4. Twas

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!