Brazylijski zespół Fenrir’s Scar wydaje nowy singiel „Blinded”

Fenrir’s Scar to brazylijski duet alternatywnego gotyku metalowego, założony w połowie 2015 roku przez muzyka André Baidę oraz wokalistkę i autorkę tekstów Desireé Rezende, którzy wyróżniają się od czasu wydania swojego debiutanckiego albumu w 2017 roku, a także utworami, które oczekując, że single wydadzą swój drugi album, “Love|Hate|Hope|Despair”.

W swoim najnowszym singlu „Blinded”, który zadebiutował 19 listopada, zespół podejmuje niezwykle ważną debatę na temat toksycznych związków, niezależnie od ich natury, które oślepiają osobę do tego stopnia, że ​​okłamują siebie i nalegają na związek to nie jest zdrowe. Sprawdź singiel „Blinded” poniżej lub przez swoją ulubioną platformę streamingową:

Fenrir’s Scar został założony w połowie 2015 roku przez muzyka André Baidę oraz wokalistkę i autorkę tekstów Desireé Rezende z kilku kompozycji, które André i Desireé stworzyli wspólnie i zaprezentowali producentowi Fabiano Negri (ex-Rei Lagarto, Unsuspected Soul Band, Dusty Old Fingers), debiutancki album zespołu, wydany w październiku 2017 roku, wyprodukowany przez Fabiano i współprodukowany przez Rica Palmę w Estúdio Minster.

Nazwa Fenrir jest inspirowana nordyckim wilkiem, który zgodnie z mitologią był skuty przez bogów, ale zdołał się uwolnić i pożarł Odyna. Połączenie z angielskim słowem „scar” (scar) odnosi się do agresywnego i emocjonalnego brzmienia. Nazwa została zainspirowana piosenką „Fenrir’s Last Howl” byłego zespołu André Baidy, Counterparts, wydanej w 2007 roku na albumie „A Dreamer Betrayed”. Piosenka została ponownie nagrana przez Scar Fenrira na ich debiutanckim albumie, z nową aranżacją iw całości wykonana przez André.

Choć drugi album nie dociera, możecie sprawdzić poniżej debiut zespołu:

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!