OBRASQi prezentują nowy zimowy singiel

Choć do świąt i przełomu roku pozostał miesiąc, w muzyce zespołu OBRASQi już czuć zimowy nastrój.
Zespół prezentuje „Mój grudzień” nowy singiel z debiutanckiej płyty „Dopowiedzenia”, która miała premierę w czerwcu 2021r.

„Mój grudzień” ballada, która zarówno muzycznie i tekstem przenosi w zimowym klimat, nastrój przełomu roku, tego co odchodzi i nadziei na nowe.
Muzyka zespołu OBRASQi działającego od 2019r. dobrze znana jest fanom indiepop
rocka. Zespół który sięga zarówno do klimatycznych elementów artrocka jak i do nowoczesnych popowych brzmień elektronicznych, zadebiutował w tym roku płyta długogrającą. Jednak zanim to nastąpiło wystąpili u Tomasza Żądy w audycji „Trójka Żąda Debiutów”, zagrali także na żywo w legendarnym programie „MiniMax” Piotra Kaczkowskiego. Ich utwór „Dopowiedzenia” dotarł do #27 Listy Przebojów Programu Trzeciego. W 2020 r. OBRASQi zostały finalistami Muzycznego Odkrycia Roku Metropolii, zdobyli także statuetkę MusicLifePL Awards w kategorii Nowa Muzyka.
Zespół ma na swoim koncie wiele koncertów, w tym występ w Muzycznym Studio Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej w Warszawie oraz koncert na międzynarodowym festiwalu InoRock wraz z Eivor czy Riverside.

Utwór „Mój grudzień” dostępny jest we wszystkich serwisach streamingowych, został także wzbogacony o teledysk autorstwa zespołu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *