LOWES wracają z nowym singlem!

LOWES powracają – lepsi, silniejsi i bardziej fascynujący niż kiedykolwiek. Po spędzeniu 2021 roku na współpracach z niektórymi z największych brytyjskich nazwisk, zespół wypuścił właśnie singiel „Late Night Visions”.

Ekspansywne brzmienie piosenki łączy ich taneczne wpływy z wizją stworzenia świeżego i innowacyjnego arcydzieła alternatywnego popu, ujmującego zniewalająco doskonały wokal Evie Cirueli. Utwór „Late Night Visions” pokazuje stylistyczne podwaliny tego, czym jest LOWES – zawiera elektroniczny, mroczny taneczny kawałek, głęboko poruszającą balladę i break-beatowy popowy utwór ze wspaniałą produkcją. „Late Night Visions”, wykorzystuje kultowy sampel z utworu „Love Sensation” Loleatty Holloway, który obraca się w niesamowitym wokalu Evie.
„To pierwszy zestaw piosenek, które wydajemy, i które będą całkowicie nasze po roku pełnym współprac”, powiedziała Evie. „Praca z tak wieloma znakomitymi producentami tanecznymi była dla nas fantastyczną, ale nieplanowaną niespodzianką. Choć wiele się nauczyliśmy, teraz nadszedł czas, abyśmy wrócili do czystej atmosfery LOWES, którą postanowiliśmy stworzyć, gdy po raz pierwszy się spotkaliśmy, biorąc na siebie dużo energii i stylu, w które zanurzyliśmy się w ciągu ostatnich 12 miesięcy”.
Rok 2021 charakteryzował się szeregiem głośnych singli z artystami takimi, jak CamelPhat, High Contrast, Franky Wah, KC Lights, Sigma i The Prototypes. Wraz z początkiem 2022 roku, grupa jest gotowa, aby uwolnić swoje świeże brzmienie w świat z mnóstwem własnej, niezwykle wyczekiwanej muzyki i dynamicznym, energetyzującym koncertem na żywo.

LOWES wygrali niedawno nagrodę dla najlepszego wokalisty tanecznego roku podczas gali Radio 1 Dance Awards. Grupa zebrała ponad 20 milionów streamów, zdobyła setki spinów w BBC Radio 1 i dała wybuchowe, niezapomniane występy na festiwalach Reading i Leeds. Ich muzyka jest euforyczna, emocjonalna i autentyczna, sprawiając, że występy na żywo pozostawiają publiczność z gęsią skórką.
LOWES stawiali pierwsze kroki z „Awake at Night”, umieszczoną na Soundcloudzie piosenką, która dosłownie rozpaliła przemysł muzyczny. Kilka lat później, zespół jest obecnie jednym z najbardziej poszukiwanych toplinerów i wokalistów w Wielkiej Brytanii. Ich misja jest jednak inna – brzmienie LOWES jest wykute w ich miłości do potężnego popu, ekspansywnych smyczków, wybuchowej perkusji i dynamicznych rollercoasterów.
Pochodzący z wiejskiej północno-zachodniej Anglii i mający 20-letnie doświadczenie muzyczne, członkowie zespołu spotykają się głównie w domu, aby pisać, nagrywać i samodzielnie produkować własne utwory. Potężny wokal Evie w połączeniu z genialnymi umiejętnościami pisania oraz zdolnościami produkcyjnymi Luke’a i Jamiego tworzą ekscytujące perspektywy.
Idole zespołu są tak różnorodni, jak ich muzyka: wymieniają między innymi Arcade Fire za pomysłowość i energię, Lorde za liryzm i siłę głosu, Florence Welch za idealne melodie i liryczne zdolności, London Grammar za chłód i cichą moc, Lanę Del Rey za jej odważny smutek z otwartą raną, The Beatles za ich geniusz prostoty, Queen za ich nieustraszoność przekraczającą granice, i wiele więcej.
„Muzyka jest dla nas najbardziej naturalnym sposobem przetwarzania świata. Nasze lęki, pomysły i obserwacje znajdują najprawdziwszy wyraz w naszej muzyce. Pisanie i granie jest dla nas niczym szalone uzależnienie, po prostu musimy to zrobić!”, mówi zespół. Doprawione nutą sarkazmu, dawką cynizmu i odrobiną mroku, muzyka i teksty LOWES często odzwierciedlają mroczniejsze idee i szczere lęki. Może to właśnie autentyczne odbicie życia sprawia, że brzmienie LOWES jest tak wyjątkowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!