ROSE GRAY PREZENTUJE POPOWY HIT “LAST SONG”!!!

Jedna z najbardziej ekscytujących wschodzących gwiazd brytyjskich, Rose Gray, powraca z nowym singlem “Last Song”. To hymn nawiązujący do disco, wyprodukowany wraz z Nickiem Sylvestrem, współzałożycielem wytwórni GODMODE z LA (yaeji i Channel Tres). Utwór jest ścieżką dźwiękowa do pełnych radości imprez domowych i tańców do późnej nocy. To pierwsze wydawnictwo Rose pod szyldem wytwórni Play It Again Sam.

„Last Song” opowiada historię zakochania się w kimś na parkiecie, kiedy noc zbliża się ku końcowi – słońce wschodzi, światła zaraz się zapalą. To uczucie, że ten moment nie może trwać wiecznie. W gruncie rzeczy jest to piosenka miłosna do mnie samej. W tekście wykorzystuję wewnętrzną dyskusję, którą toczyłam w danym momencie, dotyczącą bycia silną i opuszczenia sytuacji, utrzymania jej jako czegoś krótkiego, a nie dążenia do związku” – mówi Rose.

Rose Gray zrobiła furorę dzięki swojemu debiutanckiemu mixtape’owi “dancing, drinking, talking, thinking”, na którym znalazł się utwór “Save Your Tears” Clary Amfo z BBC Radio 1 Tune of The Week, cover “Nothing Can Stop Us” Saint Etienne, a także jej przełomowy singiel “Same Cloud”. Przyciągając uwagę takich magazynów jak NME, i-D, DIY, Billboard, Wonderland i Notion, a także Clary i Annie Mac w BBC Radio 1 i BBC Introducing.

Urodzona i wychowana we wschodnim Londynie, w Walthamstow, miasto zawsze było placem zabaw dla wokalistki-songwriterki. Imprezy w magazynach w sekretnych lokalizacjach, zawieszona rzeczywistość późnonocnego metra i pierwsze spojrzenie na wschód słońca w godzinach porannych są wplecione w tkankę dźwięku Rose Gray. Początkowo pociągały ją wielkie gwiazdy popu o wielkich głosach, takie jak Christina Aguilera, teraz jednak stworzyła swój własny dźwiękowy krajobraz – hedonistyczną, odurzającą mieszankę house’u, popu i dance’u, która jest zupełnie wyjątkowa i której nie sposób się oprzeć. W tym roku spodziewajcie się kolejnych nowości od Rose.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!