W poniedziałek poznamy laureatów Eliminacji do Pol’and’Rock Festival

Aż 513 zespołów zgłosiło się do udziału w Eliminacjach do 28. Pol’and’Rock Festival. W poniedziałek w wieczornej audycji “Zaraz Będzie Ciemno” na antenie Antyradia poznamy laureatów zmagań, a tym samym kapele, które otrzymają zaproszenie do występu podczas najbliższej edycji Najpiękniejszego Festiwalu Świata w Czaplinku.

2 maja dowiemy się, kto dołączy m.in. do grup Enej, Kwiat Jabłoni, Tabu czy Nocny Kochanek, które zostały laureatami Eliminacji podczas minionych edycji konkursu, zyskując tym samym szansę występu na Pol’and’Rock Festival. W trwającej właśnie trzynastej edycji Eliminacji swoich sił spróbowało aż 513 zespołów.
Fundacja WOŚP po raz kolejny postawiła sobie za cel prezentowanie w trakcie Najpiękniejszego Festiwalu Świata – obok niekwestionowanych gwiazd – również dobrze rokujących, ale nieznanych jeszcze szerokiej publiczności wykonawców. Tym razem zgłoszeń dokonywano elektronicznie, poprzez wypełnienie specjalnego formularza. Wszystkie zgłoszenia przenalizowane zostały przez komisję konkursową, wyniki obrad poznamy 2 maja.
Laureaci Eliminacji zaproszeni zostaną do występu na 28. Pol’and’Rock Festival, który odbędzie się w dniach 4-6 sierpnia na lotnisku Czaplinek – Broczyno, 7 kilometrów od Czaplinka, w województwie zachodniopomorskim.
Publiczność koncertu finałowego Eliminacji do Pol'and'Rock Festival w Gdańsku w 2019 roku, fot. Michał Kwaśniewski

Publiczność koncertu finałowego Eliminacji do Pol’and’Rock Festival w Gdańsku w 2019 roku, fot. Michał Kwaśniewski

Do tej pory dzięki Eliminacjom na scenach Pol’and’Rock Festival wystąpili m.in. Ørganek, Enej, Luxtorpeda, Nocny Kochanek, Dr Misio, Chemia, Poparzeni Kawą Trzy, Kwiat Jabłoni i wielu, wielu innych, popularnych dziś w Polsce wykonawców.
Publiczność koncertu finałowego Eliminacji do Pol’and’Rock Festival w Gdańsku w 2019 roku, fot. Michał Kwaśniewski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!