Winyl z koncertem Kasi Kowalskiej już w sprzedaży

Pół roku po premierze wydawnictwa CD/DVD do oferty SiemaShop trafiły płyty winylowe z zapisem koncertu Kasi Kowalskiej podczas 27. Pol’and’Rock Festival.

Jedna z najważniejszych rockowych wokalistek w kraju i jej drugi, tym razem “elektryczny” (po koncercie na Nocnej Scenie ASP w 2014 roku), występ dla publiczności Najpiękniejszego Festiwalu Świata – to właśnie ostatnie wydawnictwo Złotego Melona. Na dwóch płytach winylowych znajdziemy 12 kompozycji wykonanych przez artystkę podczas występu na lotnisku Makowice – Płoty w 2021 roku. Kasia Kowalska wraz z zespołem prezentuje to, co w ich dorobku najlepsze, m.in. “Antidotum”,  “Pieprz i Sól”, “Co może przynieść nowy dzień” czy “Coś optymistycznego”, a publiczność Pol’and’Rock Festival wtóruje im w najlepsze.

fot. Łukasz Widziszowski

Dla spragnionej muzyki publiczności, wszystkie koncerty Najpiękniejszego Festiwalu Świata były jak cudowny eliksir, który rozgrzewał ich festiwalowe, wytęsknione emocje. Wreszcie mogliśmy spotkać się na pięknym polu pod pięknym, słonecznym niebem, które dodatkowo urzekało wszystkich cudownymi zachodami słońca. Niezwykła festiwalowa publiczność jednogłośnie obdarzyła wielkimi brawami każdego z artystów pojawiających się na scenie. To największa wartość Najpiękniejszego Festiwalu Świata wypracowana latami wspólnego bycia, wzajemnego szacunku i ogromnej przyjaźni między artystami a publicznością. Zapowiedź koncertu Kasi Kowalskiej to zapowiedź początku spektaklu, jaki my, organizatorzy, kochamy najbardziej. Publiczność pełna jest oczekiwań po rozgardiaszu, kiedy w czasie przerwy zwija się backline jednego zespołu, aby zastąpić go kolejną ekipą. Kiedy przez scenę przejeżdżają wzmacniacze, perkusje, stojaki z gitarami, a w ogólnej bieganinie ekipy technicznej ja dostaję znak od inspicjenta – możemy! – to ten moment, który ja jeszcze wykorzystuję, aby ciutkę przeciągnąć, bo napięcie rośnie z sekundy na sekundę. Ostatni rzut moich oczu na scenę, jest pusto, tylko ja, mikrofon i te słodkie emocje, bo za moment zapowiem koncert… Kasi Kowalskiej. Nie trzeba nic już więcej mówić. Wraz z publicznością Najpiękniejszego Festiwalu Świata poddaję się magii i dzielę z nimi radość artystki, która z minuty na minutę coraz bardziej oddaje siebie każdej parze oczu tych, którzy pod sceną zachwyceni słuchają jej koncertu. Zróbcie to samo. Od początku do końca. Nie odrywajcie oczu i razem z Kasią bawcie się w jej świecie muzyki i wyobraźni.

Jurek Owsiak, pomysłodawca i twórca Pol’and’Rock Festival

Płyta dostępna jest w SiemaShopie, a już wkrótce także w sklepach sieci Empik. W sprzedaży wciąż pozostaje także wydawnictwo CD/DVD.
TRACKLISTA:
1. Zapowiedź (00:34)
2. Intro (01:32)
3. Antidotum (04:18)
4. Pieprz i Sól (04:05)
5. Aya (03:56)
6. Co może przynieść nowy dzień (03:04)
7. Czekam, boję się (03:19)
8. Cukierek (02:46)
9. Spowiedź (04:28)
10. Tak… Tak… To ja (04:19)
11. Maskarada (04:56)
12. Wyrzuć ten gniew (06:03)
13. Domek z kart (06:06)
14. Coś optymistycznego (04:34)
15. Podziękowanie (00:32)
Patroni medialni wydawnictwa: Onet.pl, Antyradio, KręciołaTV.

Spółka Złoty Melon jest jednoosobową spółką z ograniczoną odpowiedzialnością, która powstała, by współdziałać z Fundacją Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w zakresie jej działalności i w której Fundacja WOŚP posiada 100% udziałów. Złoty Melon jest największym wydawcą płyt z polską muzyką rockową w wersji “live”. Dotychczas ukazały się 82 albumy z koncertami zarejestrowanymi podczas Festiwali Pol’and’Rock (wcześniej: Przystanek Woodstock).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!