Slipknot zapowiadają nowy album na wrzesień, a już w sierpniu grają w Trójmieście

„The End, So Far” to tytuł siódmego albumu Slipknot, który zapowiadany jest na koniec września. Znacznie wcześniej, bo już 7 sierpnia, zamaskowana dziewiątka zagra koncert w Trójmieście, w towarzystwie Jinjer oraz Vended.

„Put your life into your death now / Let them sing until you die / Die, die, die, yeah” – już uczymy się na pamięć tekstu nowego numeru Slipknot. „The Dying Song (Time To Sing)” zapowiada „The End, So Far”, czyli siódmy album amerykańskiej grupy. Premierę wyznaczono na 30 września, wydawcą jest Roadrunner / Warner Music.

Reżyserem teledysku do „The Dying Song (Time To Sing)” był Clown we własnej osobie, więc zapnijcie pasy, jest jazda!

„Nowa muzyka, nowa sztuka i nowy początek. Przygotujcie się na koniec” – w tak enigmatyczny sposób Shawn Crahan zapowiada nową płytę. Slipknot podał już do publicznej wiadomości pełną listę utworów, które się na niej znajdą:

1. Adderall
2. The Dying Song (Time To Sing)
3. The Chapeltown Rag
4. Yen
5. Hivemind
6. Warranty
7. Medicine For The Dead
8. Acidic
9. Heirloom
10. H377
11. De Sade
12. Finale

Slipknot i ich goście – Jinjer oraz Vended – przybędą do Polski 7 sierpnia 2022 roku, by zaprezentować się w trójmiejskiej Ergo Arenie. Partnerem koncertu jest Antyradio.

Media zainteresowane akredytacjami na Slipknot prosimy o pilny kontakt. Akredytacje przyznawane będą wyłącznie mediom zapowiadającym koncert.

Przedsprzedaż biletów na koncert jest dostępna w:
Knock Out Music Store (bilety kolekcjonerskie na GC oraz na płytę)
eBilet.pl (bilety na sektory, GC oraz na płytę)
Eventim.pl (bilety na sektory, GC oraz na płytę)

Rodzaje i ceny biletów:
GOLDEN CIRCLE: 339 PLN
PŁYTA: 239 PLN
SEKTORY: 169 – 299 PLN

Organizatorem koncertu jest Mystic Coalition, sojusz firm o bogatym doświadczeniu na rynku koncertowym, festiwalowym i wydawniczym, w skład którego wchodzą Knock Out Productions, Mystic Production i B90.

Pobierz obrazki

SLIPKNOT (USA)

Powiedzieć, że pojawienie się Slipknot u schyłku lat 90. było dla metalowej sceny powiewem świeżego powietrza to jak przy tsunami powiedzieć, że przyjemnie buja. Slipknot byli uderzeniem huraganu. Nową jakością i zarazem kulminacją tego, co najlepsze w muzyce ekstremalnej całej dekady: deathmetalowy ciężar i żar black metalu pod jednym dachem z intensywnością hardcore’a i przyziemnością rapu? Przed wydaniem “Slipknot” nie wiedzieliśmy, że to możliwe. Po “Iowa” i “Vol. 3: (The Subliminal Verses)” już nie umieliśmy bez tego żyć. Równie ważny był obłąkany wizerunek: dziewięciu osobników w kombinezonach i groteskowych maskach. Nie wiadomo, czy uciekli z więzienia o zaostrzonym rygorze, czy z twojego koszmaru.

Siódmy album Slipknot – „The End, So Far” – jest już jest gotowy i ukaże się we wrześniu.

www
Facebook
YouTube

JINJER (Ukraina)

Żywy dowód na to, że nawet jeśli coś jest niemożliwe to i tak się uda – wystarczy talent, determinacja i ciężka praca. Kwartet, który ruszał w świat ponad dekadę lat temu z ukraińskiego Doniecka, w dodatku z kobietą na froncie, nie miał łatwego startu. Ale ich unikalna wizja metalu, który jest brutalny, progresywny i chwytliwy zarazem oraz głos i charyzma Tatiany Shmailyuk rozbiły wszystkie przeszkody. Trzecia płyta, wydana w 2019 roku “Macro”, utorowała grupie drogę do najlepszych festiwali, a kolejny album – „Wallflowers” (2021) – umocnił ich pozycję na światowej scenie. Ale płyty to tylko część prawdy. Jinjer jest koncertową petardą, więc lepiej się ruszać, żeby nie wybuchła wam pod nogami.

www

Facebook
YouTube

VENDED (USA)

Możecie ich jeszcze nie kojarzyć, ale po tym koncercie na pewno ich nie zapomnicie. Vended pochodzą z Iowy i tak, dość dobrze znają się ze Slipknot – wokalistą jest Griffin, syn Corey’a Taylora, a bębni Simon, potomek Shawna „Clowna” Crahana. W trasę ze starymi nie jadą jednak w nagrodę za dobre sprawowanie, wręcz przeciwnie – ich debiutancka epka „What is It // Kill It” to porcja zdrowej, skondensowanej wściekłości. Niedaleko pada jabłko od jabłoni? A może uczniowie przerosną mistrzów? Będziemy świadkami narodzin tej historii.

www
Facebook
YouTube

Zagrają:
SLIPKNOT (USA)
+
Jinjer (Ukraina)
Vended (USA)

Kiedy: 7 sierpnia (niedziela) 2022
Gdzie: Gdańsk/Sopot @ ERGO ARENA, Plac Dwóch Miast 1
Bilety: 239-339 zł – miejsca stojące / 169-299 zł – miejsca siedzące
Organizator: Mystic Coalition

Zapraszają:

Knock Out Productions
www
Facebook
Instagram

Mystic Production
www
Facebook
Instagram

B90
www
Facebook
Instagram

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!