Shandy & Eva – zapowiedź nowego singla “Window Of Hope”

Shandy & Eva to projekt, który tworzą Shandrelica Casper, perkusistka i wokalistka pochodząca z Curaçao oraz Ewa Żmijewska, wokalistka i gitarzystka z Warszawy (prywatnie córka aktora Artura Żmijewskiego).
Shandy & Eva poznały się na studiach muzycznych w Los Angeles i tam rozpoczęły swoją karierę muzyczną i założyły duet w 2015 roku.
Obecnie stacjonują w Warszawie.
Shandy & Eva wspólnie komponują oraz piszą teksty i aranżacje swoich utworów, łączą różne style muzyczne w tym pop, country, singer-songwriter i jazz.

Window of Hope to refleksja na temat życia, miłości, relacji z drugą osobą. Mimo przeciwności losu pozostajemy razem i liczymy na to, że świat będzie dla nas łaskawszy. Doceniamy zarówno swoje zalety jak i wady oraz dążymy do wspólnych celów.

Staramy się odpowiedzieć na pytania o przyszłość, czy to możliwe, aby wiedzieć na pewno, że jesteś z właściwą osobą, z tą jedyną. Patrzymy na przyszłość pozytywnie, przez okno nadziei – mówią Artystki

Za produkcją singla stoi duet Aga Burcan i Paweł Radziszewski, zespól Plastic istniejący od 2003 roku, tworzący muzykę eklektyczną, odmianę alternatywnego popu.
Duet oprócz własnych kompozycji produkuje i remixuje również muzykę dla wielu artystów m.in. hitów “Pumped Up Kicks” amerykańskiej grupy Foster the People i “Miracle” brytyjskiego duetu Hurts oraz remiks “Miłość! Uwaga! Ratunku! Pomocy!” zespołu Hey.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!