Wszystkie oczy na niego! Dawid Grzelak przyciąga kolejne „Spojrzenia”

Nowy tumblrowo-pinterestowo-tiktokowy singiel artysty już jest

„Spojrzenia” to opowieść o zagmatwanej relacji, która dzieje się w internecie. To utwór o szukaniu szczęścia w trudnej rzeczywistości, która przepełniona jest rozczarowaniami i gdzie nic nie jest takie, jakie się wydaje. Singiel powstał we współpracy z braciami Kacperczyk.

Osadzony w alt-rapowej estetyce utwór, po raz pierwszy został wykonany na żywo 11 sierpnia w Lublinie, w ramach supportu letniej trasy koncertowej Ralpha Kaminskiego. Aktualnie Dawid pracuje nad kolejnymi piosenkami, a część z nich zaprezentuje już we wrześniu podczas festiwalu organizowanego przez Artura Rojka – Great September.
Dawid Grzelak to artysta wizualny, wokalista, kompozytor i autor tekstów. Obserwuje, rejestruje i nazywa zdarzenia oraz emocje – najczęściej z pozycji outsidera. Nie boi się opowiadać o swoich lękach, poszukiwaniu własnej tożsamości i problemach osób queer. Szerszemu gronu odbiorców znany jest jako fotograf, który na swoim koncie ma między innymi kilkuletnią współpracę z polskimi edycjami magazynu i-D oraz VICE.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!