Sam Smith ogłasza premierę czwartego albumu „Gloria”

Niedługo po światowym sukcesie singla „Unholy” z udziałem pop divy Kim Petras, Sam Smith zapowiadają swój czwarty album studyjny. „Gloria” ukaże się 27 stycznia 2023 roku. 13-utworowa płyta ma być najodważniejszym z dotychczasowych wydawnictw Sama.

„Unholy” to ósmy utwór #1 Sama. Piosenka zebrała już ponad 180 milionów streamów na Spotify i okupuje 1. miejsce na świecie zarówno na Spotify, jak i Apple Music. Dominując na TikToku, Sam należy obecnie do zaledwie trójki artystów, którzy zadebiutowali w tym roku na 1. miejscu oficjalnych list przebojów w Wielkiej Brytanii. Aktualnie utrzymuje swój trzeci tydzień na szczycie listy.

Sam Smith są jedną z najbardziej znanych postaci przemysłu muzycznego i mają na koncie szereg niezwykłych sukcesów, w tym nagrody Grammy, BRIT, Złotego Globa i Oscara. Nadchodząca „Gloria” to czwarty studyjny album, który będzie bazował na sukcesie uznanego przez krytyków poprzednika „Love Goes” z 2020 roku.
Multiplatynowy debiut „In the Lonely Hour” i drugi album „The Thrill of It All” zadebiutowały na 1. miejscu listy Billboard 200. Współpracując z takimi artystami jak Calvin Harris w międzynarodowym przeboju „Promises”, Normani w uwielbianym hicie R&B „Dancing With A Stranger” oraz afrykańska supergwiazda Burna Boy w „My Oasis”, Sam Smith mogą pochwalić się 35 milionami sprzedanych albumów, 260 milionów sprzedanych singli i 45 miliardami streamów.
Sam mają na koncie także dwa Rekordy Świata Guinnessa – za tygodnie spędzone na liście UK Top 10 (debiutancki „In The Lonely Hour”) oraz za pierwszą piosenkę do Jamesa Bonda na 1. miejscu brytyjskich list przebojów (nagrodzony Oscarem i Złotym Globem utwór „Writing’s on the Wall”).
W ten weekend Sam będą główną gwiazdą dwóch koncertów w kultowej Royal Albert Hall. Wraz z wydaniem „Unholy”, niezapomnianymi występami na żywo i nadchodzącym nowym albumem, 2023 zapowiada się na niezaprzeczalnie ważny rok dla Sama.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!