Łukasz Róg i Rafał Kalisz tworzą studio filmowe w Rzeszowie i ogłaszają casting dla aktorów

Zaskakujący międzynarodowy sukces debiutanckiego, amatorskiego filmu NO STARS ANYMORE autorstwa Łukasza Roga, skłonił twórcę do poczynienia kolejnego kroku.

Łukasz Róg – reżyser-samouk, łączy siły z Rafałem Kaliszem – właścicielem podkarpackiego giganta światłowodowego FIBRAIN, który jest również prezesem klubu piłkarskiego STAL RZESZÓW.

W Rzeszowie powstaje pierwsze studio filmowe LUKRA FILMS, którego celem będzie tworzenie międzynarodowych filmów fabularnych. „Od początku mówiłem, że nie interesuje mnie jedynie polski rynek, dlatego filmy, które chcemy robić, będą anglojęzyczne” mówi Łukasz.

W tej chwili trzy filmy autorstwa rzeszowskiego reżysera są w pre-produkcji. Zdjęcia do pierwszego wystartują w Rzeszowie już w okresie wakacyjnym 2023 roku.

„Po drodze do stworzenia filmu będzie miało miejsce jeszcze wiele ciekawych wydarzeń, ale wszystko w swoim czasie” zdradza Łukasz. „Pierwszy etap castingu już wystartował i odbywa się w formie on-line. Zapraszamy aktorów wszelkiej narodowości do przesłania krótkiego CV w formie kilkuminutowego filmu opowiadającego o sobie. Wymogiem jest bardzo dobra znajomość języka angielskiego – zgłoszenie musi być nakręcone w tym języku. Nie ma znaczenia czy jesteś aktorem dopiero zaczynającym swoją przygodę, czy już bardziej doświadczonym twórcą. Liczą się umiejętności, pasja i przede wszystkim chęci oraz zapał do pracy. Aktor nie musi mówić po polsku, szukamy międzynarodowej obsady.”

Zgłoszenia można wysyłać na adres mailowy: info@lukrafilms.com do końca grudnia 2022 roku.

Studio szuka nie tylko aktorów. „Jesteśmy również na etapie kompletowania teamu filmowego, który będzie pracował z nami przy tworzeniu tych filmów od strony technicznej. Jeśli są w Rzeszowie lub okolicach osoby chętne do dołączenia do naszej ekipy filmowej, teraz jest ten czas. Zgłoście się, aby ta okazja nie przepadła.”

Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej www.lukrafilms.com

Łukasz Róg

Rafał Kalisz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!