KONIEC nowym początkiem Szymona Pejskiego 🎵

SZYMON PEJSKI wyznacza nowy początek singlem “Koniec”

Szymon Pejski dwa lata po wydaniu debiutanckiego albumu “Piosenki o miłości” prezentuje singiel “Koniec” zapowiadając drugi w swojej solowej karierze album długogrający.

Posłuchaj w streamie: https://e-muzyka.ffm.to/szymonpejskikoniec

Piosenka „Koniec” to utwór, z którym każdy mógłby się zidentyfikować na jakimś etapie życia. Opowiada o końcu romantycznej relacji między dwojgiem ludzi, ale jej treść można rozumieć też szerzej, odnosząc się do wielu rzeczy, których koniec jest dla nas trudny. Utwór opowiada też o tym, że czasem ciężko nam ten koniec zaakceptować i próbujemy go wyprzeć – mówi Szymon Pejski o singlu.

Ja myślę, że to jest ok, że to taka faza, którą musimy przejść, kiedy coś w naszym życiu dobiega końca – dodaje.

Dość przewrotnie “Koniec” jest zaledwie muzycznym początkiem tego co czeka nas na nadchodzącej płycie Szymona. Za warstwę muzyczną utworu odpowiada Szymon Pejski i Łukasz Gorczyca zaś autorem tekstu i producentem jest sam Szymon. Teledysk do utworu został zrealizowany na ulicach Warszawy i okolic. Wystąpili: Szymon Pejski i Julia Iwańska.

Szymon Pejski to pochodzący z Łodzi wokalista i multiinstrumentalista, autor piosenek i tekstów (również do filmów), który solidne muzyczne wykształcenie zdobył w londyńskiej Vocaltec Actontown.

Wiele osób pamięta go zapewne z programu Mam Talent gdzie występował jako członek zespołu SteamLove.

Po debiucie na KFPP w Opolu przez kilka lat koncertował wspólnie z Jackiem Moore’m w projekcie Gary Moore Tribute Band a od stycznia tego roku jest wokalistą zespołu Chłopcy z Placu Broni.

W 2020 r. Ukazała się debiutancka płyta Szymona pt. “Piosenki o miłości” a w chwili obecnej artysta pracuje nad drugim solowym krążkiem, którego zwiastunem jest utwór zatytułowany “Koniec”. Singiel jeszcze przed premierą zyskał uznanie takich stacji radiowych, jak między innymi: PR Jedynka, RDC, Radio Rzeszów, Radio Kielce, Radio Opole, Radio Łódź czy Radio Gniezno.

SZYMON PEJSKI W SOCIAL MEDIACH:

Facebook: https://www.facebook.com/pejskiszymon

Instagram: https://www.instagram.com/szymon_pejski/

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCCTq4J-qqGZY6OolZS-_phg

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!