ROSE GRAY premiera EP-ki “Higher Than The Sun”!!!

Jedna z najbardziej ekscytujących wschodzących gwiazd z Wielkiej Brytanii Rose Gray podzieliła się  nowym singlem „Ecstasy”, który miał premierę wczoraj wieczorem w programie Clary Amfo „Hottest Record in the World” w BBC Radio 1.

„Ecstasy” jest dla mnie momentem klubowego bangera. Podobnie jak większość moich ulubionych tanecznych nagrań z lat 90-tych, jest tu po prostu eksplozja, czysta ekstaza, hymniczna rave’owa błogość. Grałam ten utwór na Printworks supportując Shygirl i po reakcji tłumu, wiedziałam, że  ten singiel będzie tematem przewodnim EP-ki. Napisałam go z Alexem Metricem” – tak o utworze mówi Rose.

Rose Gray zrobiła furorę dzięki swojemu debiutanckiemu mixtape’owi “dancing, drinking, talking, thinking”, na którym znalazł się utwór “Save Your Tears” Clary Amfo z BBC Radio 1 Tune of The Week, cover “Nothing Can Stop Us” Saint Etienne, a także jej przełomowy singiel “Same Cloud”. Przyciągając uwagę takich magazynów jak NME, i-D, DIY, Billboard, Wonderland i Notion, a także Clary i Annie Mac w BBC Radio 1 i BBC Introducing.

Urodzona i wychowana we wschodnim Londynie, w Walthamstow, miasto zawsze było placem zabaw dla wokalistki-songwriterki. Imprezy w magazynach w sekretnych lokalizacjach, zawieszona rzeczywistość późnonocnego metra i pierwsze spojrzenie na wschód słońca w godzinach porannych są wplecione w tkankę dźwięku Rose Gray. Początkowo pociągały ją wielkie gwiazdy popu o wielkich głosach, takie jak Christina Aguilera, teraz jednak stworzyła swój własny dźwiękowy krajobraz – hedonistyczną, odurzającą mieszankę house’u, popu i dance’u, która jest zupełnie wyjątkowa i której nie sposób się oprzeć. W tym roku spodziewajcie się kolejnych nowości od Rose.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!