Ampacity powraca na scenę i zapowiada nowy album!

Po 7 latach od zawieszenia działalności na scenę powraca trójmiejskie AMPACITY z zapowiedzią nowego albumu i pierwszym singlem! “IV” ukaże się 31 marca 2023 roku nakładem wydawnictwa Piranha Music.

Za brzmienie odpowiedzialny jest Szymon Swoboda (Vintage Records Studio), natomiast okładkę oraz całą oprawę graficzną wydawnictwa zaprojektował Jan Rosiek (Bezmiar).
Ampacity to zespół założony w 2012 roku w Gdyni przez Piotra Paciorkowskiego, Wojciecha Lackiego, Jana Galbasa, Sebastiana Sawicza i Marka Kosteckiego, w swojej twórczości eksplorujący rejony rocka psychodelicznego, muzyki progresywnej i alternatywnej oraz space rocka. Wydana w 2013 roku debiutancka płyta “Encounter One” odbiła się szerokim echem wśród fanów alternatywnej muzyki gitarowej, co zaowocowało zaproszeniem na OFF Festival oraz liczne koncerty krajowe i europejskie. W przeciągu 4 lat działalności zespół wydał kolejne dwa wydawnictwa (“Superluminal” w 2015 oraz “The Sum of All Flaws” z 2016 roku), po czym zawiesił działalność. W styczniu bieżącego roku Ampacity ogłosiło powrót na scenę w czteroosobowym składzie i zapowiedziało nowy album, który ukaże się 31 marca nakładem wydawnictwa Piranha Music.
Album można zamawiać w preorderze:
AMPACITY W SIECI:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!