Emphuria zastanawia się nad wizerunkiem, rozpoznawalnością i niepewnością w swoim nowym singlu i teledysku „Espelhos”

Zespół São Paulo Nu Metal, Emphuria, wydał swój nowy singiel i wideoklip „Espelhos”, przedstawiający absolutnie gęsty temat i bardzo mało dyskutowany: Dysmorphia; Prosty fakt, że patrzysz w lustro i nie widzisz siebie takim, jakim naprawdę jesteś.

„Espelhos” zanurza nas głęboko w nas samych i prowadzi nas do refleksji nad fizyczną niepewnością i wewnętrzną presją generowaną przez zaostrzone zapotrzebowanie społeczeństwa na „idealne ciało” i „standardowy wygląd”.

A ty?! Co widzisz, gdy patrzysz w lustro?

Obejrzyj poniższy klip wideo:

Nu Metal, Pop i Rap łączą rytmy, bity i gitary basowe Gabriela Buxiniego i Lucasa Tameliniego, bas Di Souzasa i perkusję Mateusa Hortêncio, uzupełnione czystymi głosami, mocą wysokich tonów i wybuchowymi krzykami wokalisty Gui Buxiniego . Wnosząc jeszcze więcej osobowości do swoich kompozycji, Emphuria ma również w swojej formacji DJ Cadu Ribeiro, który wnosi jeszcze bardziej osobliwe i oryginalne elementy do tożsamości zespołu, w czasach, gdy prawie wszystko brzmi zaprogramowanie i sztucznie.

Producentem „Espelhos” jest DropAllien, miksowanie wykonał Samuel Bassani, a masteringiem zajął się Joel Wanasek. Teledysk do piosenki wyreżyserowali Guilherme Buxini i Rafael Rossner. Okładkę singla wykonał Felipe Costa (Tucca).

Posłuchaj singla poniżej:

O wydaniu „Espelhos” gitarzysta Lucas Tamelini skomentował:

„Espelhos to intensywne brzmienie, chyba najbardziej chwytliwe, jakie mamy. Połączenie elektroniki Cadu z DropAllien wyniosło muzykę na poziom, którego jeszcze nie osiągnęliśmy. moment w życiu, kiedy nie rozpoznają własnego wizerunku czy postaw”.

„Espelhos to nic innego jak uzewnętrzniona niepewność, to bardzo trudne, kiedy stawiamy się w miejscu narażenia w ten sposób, więc ta piosenka jest sposobem na stawienie czoła temu i wyjście ze strefy komfortu. Wiem, że wielu na to cierpi, jeśli patrzysz w lustro i nie widzisz siebie, widzisz coś złego i czujesz się jak zakładnik. Espelhos to silny krzyk, który z pewnością rozbrzmiewa echem w tyle głowy każdego, dodał wokalista Gui Buxini.

„Espelhos jest zaproszeniem do głębokiego zanurzenia się w oczekiwaniu i wewnętrznej tęsknocie. Zastanawiania się nad tym, jak bardzo siebie widzę i czego oczekuję. Espelhos przychodzi z ciężkim dźwiękiem, ale z dużą ilością serca, aby pokazać EMPHURIĘ w jej najprawdziwszym wydaniu esencja! Wierzymy, że wielu będzie identyfikować się z dźwiękiem i jesteśmy bardzo zadowoleni z tego wyniku”, skomentował basista Di Souzas.

„Espelhos to piosenka, która przemawia do wszystkich ludzi, którzy patrzą lub patrzyli w lustro i czuli, że nie są częścią tego obrazu, w którym się odbijają. To gęsta piosenka, która dużo mówi o słabościach, niepewności i wymaganiach narzuconych przez społeczeństwo. Dźwięk jest bardzo ciężki, a wokal Guilherme brzmi prawie jak krzyk rozpaczy. Mamy nadzieję, że spodoba ci się Espelhos, ponieważ ma on bardzo ważne znaczenie dla nas i dla naszego społeczeństwa, zwłaszcza młodszego “, podsumował gitarzysta Gabriel Buxini.

Emphuria powstała w São Paulo-SP na początku 2019 roku, szybko przykuwając uwagę wpływowych zespołów, takich jak John Wayne, Odeon, AXTY, Indharma i Project46, a także stopniowo budując solidną bazę fanów i obserwujących ich twórczość. Wydanie singla „Ecos” spotkało się z uznaniem uznanego basisty Luisa Mariuttiego, dzięki czemu zespół znalazł się wśród najlepszych wydawnictw roku 2022 według Mariutti Team Zine.

Aby dowiedzieć się więcej o Emphuria i być na bieżąco ze wszystkimi aktualnościami zespołu, obserwuj profil @emphuria na Instagramie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!