Alexander Stewart w Polsce!

Nie ma lepszej muzyki na złamane serce niż ta, którą tworzy Alexander Stewart. Mieszkający w Los Angeles piosenkarz i autor tekstów, w imponujący sposób zyskał wielu fanów dzięki swojej muzyce, pełnej emocjonalnej szczerości i niepowtarzalnego wokalu. Z nowym singlem na horyzoncie, Stewart dopiero zaczyna zachwycać swoim niezwykłym talentem, który doprowadza jego fanów do łez.

Muzyka towarzyszy Stewart’owi od zawsze. Urodzony w Toronto, artysta już od młodego wieku śpiewał w chórze, a kiedy dorósł, idąc śladem takich artystów jak Shawn Mendes czy Charlie Puth – wkręcił się w nagrywanie coverów i publikowanie ich na YouTube. Zainspirowany Stewart, zaczął nagrywać muzykę w studio, a przez cały okres liceum ćwiczył swoje wokalne umiejętności. Stewart wybił się po opublikowaniu cover’a utworu Camili Cabello – „Havana”.

Kontynuując swoje działania na YouTube, artysta zamarzył o rozpowszechnienie swojej muzyki jeszcze bardziej. Często podróżował do Los Angeles w konkretnym celu – cytując samego Stewart’a – “Building a platform so I could afford to make music on my own.”. Po zakończeniu szkoły, artysta na stałe przeprowadził się na zachodnie wybrzeże i kompletnie poświęcił się pracy w studio i pisaniu piosenek. W końcu w 2020 roku odniósł duży sukces z singlem „Backwards”, który odnotował ponad 20 milionów odtworzeń i trafił na Canada’s Billboard Top 20.

Sam określa swoją twórczość jako „muzyka dla złamanych serc”. Jako swoje największe inspiracje podaje Lady Gagę i Sam’a Smith’a. “I have this ability to only like people who don’t like me,” żartuje artysta mówiąc o swoich idolach.“I end up falling in love, and of course I get my heart broken. I’m always going back to those moments and writing songs about them, because the emotions I go through in those situations are so deeply felt—and when it comes to how people treat each other, it’s a two-way street, too.”

Od premiery “Backwards”, Stewart kontynuuje swoją dobrą passę dzięki piosenkom „Echo”, „When You Love Someone”, „Back to You”

18.05.2023 – WARSZAWA – Klub Hydrozagadka   

Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy w czwartek 23 marca o godzinie 10:00
Przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster w czwartek 23 marca o godzinie 15:00
Bilety w sprzedaży ogólnej w piątek 24 marca o godzinie 11:00 na www.LiveNation.pl  

 BILETY W SPRZEDAŻY OD 24 MARCA 2023 – NA LIVENATION.PL 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!