CieszFanów 2023_ogłoszenie nr 3.

Niezwykle miło nam poinformować, że podczas CieszFanów Festiwal 2023 wystąpią:

IZZY AND THE BLACK TREES

Ich drugi album „Revolution Comes In Waves” stał się jedną z sensacji końca zeszłego roku.  Ekscytujące połączenie gitarowej alternatywy ze świetnymi tekstami Izzy Rekowskiej i jej ekstatycznym śpiewem spodobały się na tyle, że album pojawił się w wielu podsumowaniach rocznych, a w plebiscycie „Teraz Rocka” został uznany najlepszą płytą zeszłego roku.

GOORAL

Nazywa się Mateusz Górny i wyniósł muzykę góralską na zupełnie nowy poziom łącząc ją z elektronicznymi beatami. Nie boi się eksperymentowania, co pokazał występując na jednej scenie z zespołem Mazowsze czy tworząc oprawę dźwiękową do spektaklu teatralnego „Krakowiacy i górale”.

DIRTY SHIRT

Wyjątkowy gość z Rumunii, który w swojej muzyce miksuje metal z muzyką słowiańską i world music. Nie na darmo do ich muzyki przywarło określenie „crossover folk metal”. Dirty Shirt uważany jest za jeden z najoryginalniejszych zespołów pochodzących z Europy Wschodniej i występuje w całej Europie zarówno na festiwalach metalowych, jak i tych z muzyką folkową.

NANGA

Niezwykłe połączenie doświadczenia trzech muzyków nieistniejącego już zespołu Lao Che (Filip Różański, Maciej Dzierżanowski, Karol Gola) z wyjątkową Magdą Dubrawską (Gang Śródmieście, Utrata Skład), wokalistką obdarzoną intrygującym głosem i autorką błyskotliwych tekstów, które trafnie, choć czasem z elementami abstrakcyjnego humoru, opisują trudną współczesność.

Przypominamy, że podczas tegorocznego festiwal w Cieszanowie wystąpią też:

Dezerter, Hunter, Słoń, Cool Kids Of Death, Strachy Na Lachy, Majka Jeżowska, Spięty, Frontside.

 

KONKURSUJEMY

1 marca ruszył konkurs młodych zespołów. Zgłoszenia można wysyłać na stronę cieszfanow.pl, do specjalnej zakładki „konkurs”. Czekamy na nie do 31 marca. Przesłuchiwać i wybierać będzie jury, w skład którego wchodzą m.in. Bartłomiej Stolarek (Pol’and’rock Festival), Joanna Zientarska (Antyradio), Jarek Szubrycht (Gazeta Wyborcza), Leszek Gnoiński (Antyradio). Laureaci z poprzednich lat świetnie sobie radzą, a są wśród nich takie zespoły jak Transgresja czy Klangor.

Pragniemy się też pochwalić, że ANTYRADIO zostało patronem medialnym CieszFanów Festiwal 2023!

KARNETY…

…są oczywiście już dostępne. Trzecia pula jest w cenie 300 zł i ta cena będzie obowiązywać aż do wyczerpania tej puli. Potem zostaną podwyższone do 350 zł, a przed festiwalem będzie można je nabyć już na miejscu za 400 zł.

Osobne ceny są dla dzieci od 11 do 16 roku życia. Dla nich można karnety można nabyć za połowę ceny karnetu dla dorosłych. Natomiast dzieci do 10 roku życia wchodzą za darmo!

Będą też dostępne bilety jednodniowe zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci, ale dopiero za kilka miesięcy, o czym oczywiście powiadomimy.

Karnety dostępne na stronach:

E-BILET

https://www.ebilet.pl/muzyka/festiwale/ciesz-fanow-festiwal?fbclid=IwAR3vg8RsYdXfnvWIkQJNG-u0PJyXwzwU80PWvspIFIpI3-g3mJ_beaGgZuc

BILETY24

https://www.bilety24.pl/kup-bilet-na-1127-cieszfanow-festiwal-2023-83506?id=446371&fbclid=IwAR3aYjR8rHqVEF-qLOdfvMmJFjTSu513nJDa7cSgN_2a8qspvMD1Nhj0TdE

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!