Golden Life na Małej Scenie 29. edycji Pol’and’Rock Festival!

Golden Life powraca na Pol’and’Rock Festival! Gdańska legenda rockowej sceny po raz kolejny wystąpi dla Najpiękniejszej Publiczności Świata, świętując swoje 35-lecie działalności artystycznej. Nic nam więcej nie potrzeba!

Zespół powstał w 1987 roku w Gdańsku i niedługo potem doczekał się głośnego, efektownego debiutu płytowego z 1991 roku „Midnight flowers”. Eklektyczna kompozycja dźwięków przypadła do gustu zarówno publiczności, jak i krytykom. To był początek drogi na szczyt dla kapeli, która stała się jedną z ikon polskiej sceny rockowej.
Wpadająca w ucho mieszanka rockowych brzmień i melodyjnych elementów popu z oryginalną warstwą liryczną sprawiły, że kariera Golden Life przynosiła kolejne sukcesy. Zespół może się pochwalić, m.in., nagrodą główną MTV Pop Song Festiwal w Bregenz (Austria, 1993 r.), koncertami u boku Radiohead, Rammstein, Joe Cocker czy The Stranglers, niezliczonymi koncertami festiwalowymi oraz telewizyjnymi, wygraną w kilku edycjach Hit Generatora z utworem Hello Hello. Golden Life niezmiennie bierze udział także we wszystkich edycjach Finałów WOŚP, wpierając działania Fundacji.
02_fb_Golden-Life_pnr_2023.jpg
Golden Life Jest jednym z najczęściej koncertujących zespołów w Polsce (średnio 50 koncertów rocznie). Koncerty grupy gromadzą wielopokoleniową publiczność, bawiącą się doskonale przy ich muzyce.

Skład:
  •  Adam Wola Wolski – wokal
  •  Karol Skrzyński– perkusja
  •  Jacek Bodek Bogdziewicz – bas, wokal
  •  Jarosław Pastyl Turbiarz – gitary, wokal
  •  Michał Wierzba Saidowski – gitary, wokal
Dobra, dobra, dobra,  do zobaczenia w sierpniu na Pol’and’Rock Festival 2023!

29. Pol’and’Rock Festival

29. Najpiękniejszy Festiwal Świata odbędzie się w dniach 3-5 sierpnia 2023 r., już po raz drugi na płycie byłego lotniska Czaplinek-Broczyno w województwie zachodniopomorskim. Festiwal jest darmowy i niebiletowany. Poza Golden Life na festiwalu zagrają też Apollo 440, Spin Doctors, Biohazard, Carpenter Brut, Napalm Death, Brodka, DRAIN, While She Sleeps, Zalewski, Bullet for My Valentine, Royal Republic, Get The Shot, LemON, Rise Of The Northstar, The Rumjacks, Lady Pank, Booze & Glory oraz LUIKU. Obecność na ASP potwierdził m.in. Kabaret Paranienormalni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!