Paweł Izdebski i jego nowy singiel “Dalie” niesie refleksję dla relacji międzyludzkich

Paweł Izdebski w swoim nowym singlu rozwiewa swoje niebanalne dźwięki dookoła  pięknej symboliki Dalii – kwiatów, które mówią o trwałości, wytrwałości i odwadze. Szczególnie jeśli chodzi o relację romantyczną  z ukochaną osobą.

Artysta postanawia zagłębić się w temat osób zmagających  się z zaburzeniami psychicznymi. Powstaje pytanie w mojej głowie czy należy się bać swoich wszystkich sytuacji potencjalnie trudnych? Czy może wsparciem, głębokim zrozumieniem, empatią i cierpliwością możemy pozwolić dać drugiej  osobie miłość i poczucie odzyskanej kontroli i sprawczości tak, aby taka osoba mogła doświadczyć stanu braku poczucia lęku.  Zmiany, która uzdrawia, przyprawia o uśmiech, daje radość z życia.

Czy wobec tego oddanie się w pełni swojemu partnerowi/partnerce na zawsze wiąże się z poświęceniami, wyrzeczeniami a może momentami smutku? Jak długo warto walczyć o rozkwit “Dalii”?

Stawiając  te pytania po prostu posłuchajcie najnowszego singla Pawła Izdebskiego “Dalie”

 

“Jestem przesterem, który rozumie Twój ból” – Czyli o Pawle Izdebskim w pigułce:

izdeb – to deszczowe harmonie łączące w sobie akustyczny ambient i przytłaczający przester gitary. Solowy akt, w którym niepokój łączy się z nadzieją, tworząc przestrzeń do szukania swojej prawdy.
To piosenki, które przypominają o tym, że na każde nierozwiązane historie, czekają już szczęśliwe zakończenia. Słuchać po zmroku.

Songwriter, gitarzysta i wokalista. Ma na swoim koncie dwa autorskie albumy „Książę Naiwności i „@strach”, jest zdobywcą złotej płyty i fryderyka z zespołem Ralpha Kamińskiego za album “KORA”.
Uczestnik takich festiwali jak Opener Festival, Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu, London Sofar, Orange Festival. Były wokalista Studia Accantus a obecnie aktor musicalowy w spektaklu „Once” w Teatrze Muzycznym Roma. Absolwent Zespołu Szkół Muzycznych im. Fryderyka Chopina w Warszawie na wydziale piosenki estradowej. Tworzy samozwańczy gatunek Space-pop, który jest połączeniem muzyki alternatywnej, akustycznej i przestrzennej.

 

Obserwuj izdeba:

Tiktok Instagram Facebook Youtube

 

Foto: Krzysztof Ścisło

Recenzja: Piotr Siedlecki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!