KOSMICZNA PODRÓŻ DUETU KĘPIŃSKI >|< KOWALONEK

Kępiński >|< Kowalonek prezentują swój nowy, kosmiczny singiel!  „Planety” to następny po „100 pytań do” utwór zapowiadający debiutancki album duetu. Kolejna elektroniczna propozycja od artystów, tym razem w tajemniczej i zmysłowej odsłonie wspartej głosem Pauliny Gałązki, która pojawiła się gościnnie w piosence. 

Planety to historia przyszłości, gdzie sztuczna inteligencja staje się nie tylko inteligentna, ale także pełna zmysłowości, uczuciowości i emocjonalności. To spotkanie ludzkich i sztucznych światów w jednym hipnotyzującym utworze scalonym szeptem i tchnieniem nieziemskiej – Pauliny Gałązki.
Po jasnej stronie wszechświata – spotkajmy się.
 – mówią o singlu artyści.

Premiera albumu duetu Kępiński >|< Kowalonek zaplanowana jest na jesień tego roku. Elektryzujący materiał tych dwóch wyjątkowych artystów jest połączeniem elektroniki, muzyki klasycznej, indie oraz synth popu. Całościowo to mieszanka unikalnego brzmienia łączącego estetyki lat 80. i 90. Artyści wcielając się w role przybyszów z innej galaktyki, pragną poruszyć serca Ziemian żyjących szybko i niezdrowo, często zapominając o nadrzędnych wartościach. Utwory na albumie to rozważanie o relacjach, emocjach i człowieku jako istocie szczególnej. To również pewnego rodzaju rozprawka o kondycji naszej planety, o zagrożeniach jakie niesie ingerencja człowieka w środowisko.

Zobacz klip do utworu “Planety” feat. Paulina Gałązka:

Duet Kępiński >|< Kowalonek to dobrze znani oraz doświadczeni na polskiej scenie artyści. Miro Kępiński jest autorem wielu ścieżek filmowych, m.in. do hitu “Furioza”, który był jedną z najchętniej oglądanych produkcji Netflixa w 2022 roku. Michał natomiast jest kompozytorem, tekściarzem oraz głosem najważniejszych rockowych zespołów w kraju: Snowman, Myslovitz, udzielał się również w elekronicznym Mikrobi.t. Razem tworzą połączenie, które owocuje zaskakującymi produkcjami niespotykanymi do tej pory na rodzinym rynku muzycznym.

FB: https://www.facebook.com/Kepinski.Kowalonek/
IG: www.instagram.com/Kepinski_kowalonek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!