Premiera rockowego albumu Demi Lovato

Nominowana do nagrody Grammy światowa gwiazda, Demi Lovato, prezentuje niecierpliwie wyczekiwany album „REVAMPED” zawierający rockowe wersje jej największych przebojów.

W ubiegłym tygodniu artystka wystąpiła na gali MTV VMA z rockową składanką „Heart Attack”, „Sorry Not Sorry” i „Cool For The Summer”. Występ spotkał się z ogromnym uznaniem publiczności i krytyków. „TIME” chwalił Demi za najlepsze rockowe show wieczoru: „Jej potężny wokal powalił całą salę, gdy tchnęła nową energię w dobrze znane utwory”.
Krążek „REVAMPED” zawiera 10 utworów. Znalazły się na nim wcześniej wydane „Sorry Not Sorry (Rock Version)” w duecie ze Slashem, „Heart Attack (Rock Version)”, „Cool For The Summer (Rock Version)” i „Confident (Rock Version)”. Są tu też inni ulubieńcy fanów, tacy jak „Give Your Heart A Break (Rock Version)” we współpracy z Bertem McCrackenem, „Neon Lights (Rock Version)” z The Maine czy „La La Land (Rock Version)” z udziałem Nity Strauss.

Zamów już teraz:

Demi Lovato - Revamped CD + Podpisana Pocztówka

„REVAMPED” odzwierciedla obecną wizję artystyczną Demi. Ponownie nagrane piosenki dokumentują jej rozwój oraz stanowią dowód wszechstronności. Nie da się ukryć, że Demi potrafi odnaleźć się zarówno w popie, jak i w rocku – największą rolę gra tu bowiem jej potężny wokal.

Demi tak opowiada o nowym albumie: – „REVAMPED” to mój hołd dla piosenek, które najmocniej rezonowały z fanami i odegrały ważną rolę w mojej karierze. Chciałam tchnąć w nie nowe, ekscytujące życie. Cały ten projekt był wielką frajdą i pozwolił mi wyrazić pasję do muzyki rockowej w nowy sposób. Teraz czuję się o wiele bliżej związana z moją starszą muzyką.
Demi po raz pierwszy wykonała niektóre utwory z „REVAMPED” podczas trasy „HOLY FVCK” w 2022 roku, promującej album o tej samej nazwie. Wydawnictwo promowały single „29”, „SUBSTANCE” i „SKIN OF MY TEETH”. Demi wróciła do pop-punkowych korzeni i zaprosiła na album Yungbluda, Royal & The Serpent oraz Dead Sara. Płyta debiutowała na zestawieniach Billboard: Top Rock & Alternative Albums, Top Rock Albums i Top Alternative Albums. Otrzymała też nominację do nagrody GLAAD Media Award w kategorii Outstanding Music Artist.
Tracklista:
1. Heart Attack (Rock Version)
2. Confident (Rock Version)
3. Sorry Not Sorry (feat. SLASH) (Rock Version)
4. Cool For The Summer (Rock Version)
5. Tell Me You Love Me (Rock Version)
6. Neon Lights (feat. The Maine) (Rock Version)
7. Skyscraper (Rock Version)
8. La La Land (feat. Nita Strauss) (Rock Version)
9. Give Your Heart A Break (feat. Bert McCracken) (Rock Version)
10. Don’t Forget (Rock Version)
Artystka ma na koncie liczne nagrody i wyróżnienia, w tym MTV Video Music Award, czternaście nagród Teen Choice Award, pięć People’s Choice Award, ALMA Award, dwie Latin American Music Award oraz GLAAD Vanguard Award za zasługi dla społeczności LGBTQ+. Dotąd Lovato otrzymała dwie nominacje do nagrody Grammy, cztery do nagrody Billboard Music Award i trzy do nagrody BRIT.
Opowieść Demi o własnych zmaganiach ze zdrowiem psychicznym i uzależnieniu otworzyła wrota do szczerych rozmów w muzyce pop. Dziś Demi pełni funkcję oficjalnej ambasadorki Global Citizen ds. zdrowia psychicznego, ze szczególnym uwzględnieniem narażonych na kryzysy społeczności na całym świecie. Jej katalog zgromadził dotychczas niemal 30 miliardów streamów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!